اسانس پیاز | خرید اسانس پیاز | فروش اسانس پیاز | قیمت اسانس پیاز
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس پیاز

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس پیاز

اسانس پیاز

اسانس پیاز : پیاز گیاهی از سرده سیر هاست که در رژیم غذایی به صورت روزانه مورد استفاده است ، پیاز گونه های مختلفی دارد که رنگ ، شکل ظاهری و مزه آن با یکدیگر بسیار متفاوت است و از طیف رنگی سفید ، زرد ، قرمز و بنفش میتواند متفاوت باشد .

این گیاه جزو اولین دسته از گیاهانی است که به صورت اهلی مورد کشت قرار گرفته است و سابقه آن به پیش از میلاد مسیح باز میگردد ، پیاز به صورت وحشی به ندرت یافت می شود اما در حدود ۷۰۰۰ سال است که برای مصارف خوراکی مورد کشت مجتعمی قرار میگیرد .

خواص پیاز :

قسمت مصرفی پیاز ریشه آن است که به صورت نشاء کشت می شود و پس از رسیدن کنده شده و ریشه آن به فروش می رسد ! قسمت های هوایی پیاز سمی است و استفاده خاصی ندارد ، از ریشه پیاز به صورت روزانه و خام میتوان استفاده کرد اما اکثرا در مواد غذایی به صورت سرخ کرده مورد استفاده است و به عنوان بیس اصلی تغییر دهنده طعم و عطر بسیاری از غذاهاست .

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان

از آب پیاز میتوان به عنوان سم دور کننده حشرات و جلوگیری از نیش حشرات استفاده نمود که بسیار برای محصولات ارگانیک استفاده می شود ! همینطور به عنوان عامل ضد عفونی کننده طبیعی میتوان از پیاز استفاده کرد .

اسانس پیاز در محصولات تقویت مو و افزایش رشد مو مورد استفاده است ، مطالعات حاکی از این است که ماساژ دادن این محصولات بر روی پوست سر موجب رشد سریع تر مو می شود .

فروش اسانس پیاز :

تیم بازرگانی آرگان اویلا وارد کننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی به صورت مستقیم از برند های بسیار محبوب در سراسر جهان است ، جهت مشاوره رایگان ، استعلام قیمت و خرید با کارشناسان ما در تماس باشید ، ما بهترین قیمت و مقرون به صرفه ترین قیمت را پیشنهاد میکنیم .