اسانس پنیر | خرید اسانس پنیر | فروش اسانس پنیر | قیمت اسانس پنیر
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس پنیر

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس پنیر

اسانس پنیر

اسانس پنیر : پنیر گونه ای از لبنیات فراورده ای شیر است که در انواع مختلفی موجود است ، با دلمه کردن شیر توسط سرکه یا اسید استیک یا آنزیم مایه پنیر ، آب پنیر جداشده و پنیر ایجاد میشود .

پنیر تاریخچه مشخصی ندارد ولی مشخص است که در زمان های دور پنیر مورد استفاده قرار میگرفته است و در بین مصریان ، رومیان و یونان بسیار محبوب بوده است .

کشف پنیر به دلیل آنکه چوپانان شیر گوسفند را درون پوست خود گوسفند نگهداری میکرده اند ، شیر با آنزیم های پوست گوسفند واکنش نشان داده و در اثر گرمای خورشید شیر سفت و آب باقی میماند که پنیر بود و اولین با از فشار گرسنگی این دلمه مورد استفاده قرار گرفته است که این پیش بینی برای حدود ۱۰ هزار سال پیش است .

پنیر غذایی است که حاوی مقادیر بسیار زیادی از پروتئین است و مواد مقوی دیگری نظیر کلسیم و فسفسر نیز داراست که آن را خاص میکند و برای کسانی که گیاه خوار هستند غذای مناسبی جهت تامین کلسیم و پروتئین است .

مقادیر بالای کلسیم و فسفر پنیر را ماده این مناسب برای کودکان در حال رشد و حتی انسان های بالق میسازد زیرا این دو ماده باعث رشد و تکامل و جلوگیری از خستگی شود .

درپنیر ماده ای به نام تیرامین وجود دارد که در مغز انسان تجمع کرده و باعث کند ذهنی می شود گرچه این تجمع توسط مصرف مس از بین میرود و گردو حاوی مقادیر بسیار زیادی از مس است و توسیه میشود پنیر را با گردو مصرف کنید .

پنیر ها جدا از ترکیبات و مراحل خاص در انواع مختلف نیاز به طعم دهنده های مختلفی دارند تا تنوع آن ها بیشتر شود به همین منظور از اسانس پنیر استفاده میکنیم ، در واقع اسانس خود پنیر و اسانس های اضافی وجود دارد که با ترکیبات خاص باعث ایجاد طعم های جدید در پنیر میشود .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده مستقیم انواع اسانس های مختلف است که شما میتوانید جهت استعلام قیمت و خرید با شماره های شرکت در تماس باشید .