اسانس پنیر خامه ای|خرید اسانس پنیر خامه ای |فروش اسانس پنیر خامه ای |قیمت اسانس پنیر خامه ای
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس پنیر خامه ای

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس پنیر خامه ای

اسانس پنیر خامه ای

اسانس پنیر خامه ای : پنیر خامه ای محصولی است که از مخلوط کردن خامه با شیر بدون حرارت دادن به دست می آید و نگهداری آن باید در درجه حرارت زیر ۱۰ درجه سانتی گراد باشد .

طعم پنیر خامه ای کمی ترش و ماننده کره نرم و قابل پخش شدن است که همراه با نان و دیگر موارد به عنوان صبحانه مصرف می شود و یا در داخل چیز کیک مورد استفاده قرار میگیرد .

پنیر خامه همچنین بر روی ماهی سالمون دودی شده ، همراه سالاد های مختلف همچون سزار و داخل پوره سیب زمینی بکار می رود ، پنیر خامه ای برای نخستین بار در آمریکا و سال ۱۸۷۲ ساخته شد و معروف ترین مارک آن پنیر فیلادلفیا است که تشکیل شده از : ۵۵ درصد آب ، ۳۳ درصد چربی ، ۱۰ درصد پروتئین ، و .۸ تا ۱٫۲ درصد نمک است .

در برخی از موارد لازم است تا از اسانس پنیر خامه ای در برند های مختلف برای ایجاد طعم و عطر بهتر استفاده شود و رضایت مشتریان را دوچندان کرد تا بتوان فروش محصولات را تضمین نمود .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن ها و اسانس های تخصصی مورد استفاده در مواد خوراکی ، بهداشتی ، صنتی ، آرایشی و بهداشتی است که شما میتوانید با خرید از سایت بازرگانی آرگان اویلا اسانس مورد نظر خود را بدون واسطه و قیمت اصلی خریداری نمایید .

جهت خرید اسانس پنیر خامه ای با شماره تلفن های شرکت در تماس باشید ما بهترین هارا به شما پیشنهاد خواهیم کرد .