اسانس پشن فروت | خرید اسانس پشن فروت | فروش اسانس پشن فروت | قیمت اسانس پشن فروت
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس پشن فروت

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس پشن فروت

اسانس پشن فروت

اسانس پشن فروت : پشن فروت میوه ای از گیاه گل ساعتی است که این گیاه با طبعی گرم و خشک است و موارد مصرف زیاد در داروسازی و صنعت نیز دارد .

گل ساعتی گیاهی از دسته گلداران است که نام علمی آن Passiflora caerulea است و بومی مناطق معتدل و استوایی آمریکا و آفریقا است .

این گیاه رشد بسیار سریعی دارد و جزو گیاهانه تزئینی نیز هست که ساقه های آن بلند و برگ های بیضی شکل دارد .

از گیاه گل ساعتی به عنوان آرامبخش و ضد استرس استفاده میشود همچنین در تنظیم خواب بسیار موثر واقع شده است ! این گیاه در تنظیم کلسترول خون تاثیر بسیار بسزایی دارد .

میوه پشن فروت نیازمند آب و هوای گرم و معتدل است تا بتواند به خوبی رشد کند و در مناطق سرماخیز امکان رشد و میوه دهی ندارد ! در برخی موارد این میوه تا دمای مثبت ۲۰ درجه سانتی گراد بدون خسارت به رشد خود ادامه داده است .

در صورت یخبندان برخی از ریشه های گیاه و قسمت هایی از برگ و ساقه رونده سوخته می شود و دوباره با گرم شدن هوا جوانه زده و رشد خواهد کرد و به حالت اولیه برمیگردد .

پشن فروت در مدل های مختلف و رنگ های متفاوت از جمله زرد موزی ، بنفش ارغوانی ، سبز ، سیاه است که حاوی مقادیر بسیار بالایی از آنتی اکسیدان است و باعث کاهش نشانه های سرطان در انسان می شود .

تنها عوارض استفاده این میوه آن است که مصرف بیش از حد پشن فروت باعث اسهال می شود .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع اسانس (اسانس پشن فروت) و روغن های تخصصی از کشور های مختلف است ، شما میتوانید برای استعلام قیمت و خرید با شماره های شرکت در تماس باشید .