اسانس پرتقال | خرید اسانس پرتقال | قیمت اسانس پرتقال | فروش اسانس پرتقال
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس پرتقال

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس پرتقال

خرید روغن پرتقال

اسانس پرتقال : پرتقال میوه ای خوش رنگ ، خوشمزه و خوش بو از خانواده مرکبات است که جزو درختان همیشه سبز است و ارتفاع درخت آن تا ۱۰ متر نیز میرسد .

پرتقال میوه ای زرد رنگ است که شکوفه های آنسفید رنگ است و میوه آن حاوی مقادیر بسیار بالایی از ویتامین ث است که آنرا برای سرماخوردگی و … بسیار مناسب میکند .

باید در نظر داشت که ویتامین سی درون پرتقال دراثر گرما و سرمای زیاد ازبین میرود و روغن های اسانس گرفته شده از پرتقال (روغن نرولی) که حاوی مقدار زیاد اسانس قوی و خوش بویی از پرتقال است و خیلی گران است که در عطرسازی استفاده میشود .

تاریخچه :

پرتقال یکی از قدیمی ترین میوه هایی است که توسط انسان مورد استفاده قرار گرفته  در حدود ۵ قرن پیش از میلاد مسیح ، کنفسیوس از آن نام برده است .

در سال های اخیر گونه های مختلفی از آن تولید میشود ولی برگزیده این گونه ها پرتقال تامسون ، خونی ، بیروتی ، ماندارین و والنسیا است و با گونه تامسون در ایران بیشترین آشنایی را داریم .

بهترین زمان مصرف :

 به دلیل دارا بودن مقادیر بالای ویتامین سی مصرف پرتقال بعد از مصرف غذاهای گوشتی باعث جذب بهتر آهن در بدن میشود . برای کسانی که از کم خونی و فقر آهن رنج می برند توصیه میشود که بعد از غذای گوشتی یک لیوان آب پرتقال طبیعی مصرف کنند .

عوارض جانبی :

خوردن این میوه در مقادیر زیاد یعنی بیشتر از ۲لیوان آب پرتقال به دلیل اسیدی بودن باعث تحریک معده و سوزش میشود .

بهترین زمان مصرف پرتقال اول صبح همراه با صبحانه است که باعث شادابی و افزایش تمرکز در طول روز میشود .

یک پرتقال متوسط حاوی ۸۶ کیلوکالری انرژی ، ۲گرم پروتئین ، ۲۲ گرم کربوهیدرات ، ۹۸ میلی گرم ویتامین سی و ۳۳۳ میلی گرم پتاسیم است .

خرید و استعلام قیمت :

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع اسانس و روغن های تخصصی است که شما میتوانید بهترین قیمت محصولات را از ما بخواهید وبدون واسطه خرید انجام دهید .

جهت خرید و استعلام قیمت با شماره های شرکت در تماس باشید.