اسانس وانیل | خرید و قیمت اسانس وانیل | فروش اسانس وانیل | خواص اسانس وانیل
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس وانیل

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس وانیل

اسانس وانیل

اسانس وانیل : وانیل میوه ی گیاه وانیل است که از خانواده صمغ ها و ثعلب هاست ! وانیل پس از گیاه زعفران گران ترین ادویه در جهان است که مورد استفاده قرار میگیرد ، این گیاه بومی جنگل های مرطوب آمریکاست و پایه های رونده و برگ هایی پهن و دراز دارد که ارتفاع بوته آن میتواند تا یک متر نیز رشد کند .

 

استفاده از وانیل :

استفاده وانیل عمدتا به دلیل بوی بسیار مطلوب آن است که امروزه به عنوان طعم دهنده اصلی در صنایع شیرینی و کیک ، شیر های طعم دار ، دسر های آماده و پودینگ ها مورد استفاده است ، برای تهیه اسانس وانیل ، پودر آنرا با الکل اتیل و آب مخلوط میکنند و به بازار ارائه میکنند ، معمولا این محلول حاوی ۳۵% الکل است و میتواند حاوی شیرینی کننده هایی مانند شکر یا پروپیلن گلیکول باشد .

 

 

بخش عمده ی بوی مطلوب وانیل به دلیل وجود وانیلین ( ۴هیدروکسی ۳ متوکسی بنزالدهید ) است و همچنین حاوی اسید وانیلیک ، پی هیدروکسی بنزوئیک آلدهید ، تانن ، پلی فنول و چندین ترکیب دیگر است .

دیگر محصولات ما : جلوگیری از سفید شدن مو

استفاده از وانیل در دو دهه اخیر بسیار زیاد شده است اما در گذشته اولین بار توسط آرتک ها در نوشیدنی ها و غذاهایشان استفاده شده است ، پس از آن در اوایل قرن هفدهم وانیل به اسپانیا وارد شد و پس از استقبال گسترده از آن به سراسر اروپا و سپس آسیا آورده شد .

 

فروش اسانس وانیل :

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان به صورت مستقیم است ، دستیابی به محصول با کیفیت صرفا با استفاده از مواد اولیه با کیفیت امکان پذیر است ! ما بهترین مواد اولیه را در اختیار شما قرار خواهیم داد .

جهت مشاوره رایگان ، استعلام قیمت و خرید با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید .

 

تگ ها :