اسانس هویج | خرید اسانس هویج | قیمت اسانس هویج | فروش اسانس هویج
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس هویج

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس هویج

اسانس هویج

اسانس هویج : هویج میوه ایست که طرفداران زیادی دارد و در اکثر نقاط دنیا ازجمله ایران قابلیت کشت و پرورش دارد ، به دلیل خواص متعدد این میوه که از دسته صیفی جات است کشت آن به صورت گسترده انجام می شود و محصولات زیادی از آن ساخته می شود !

برخی از محصولات گرفته شده از هویج مانند مربا ، روغن هویج ، اسانس هویج و پوره آن بسیار محبوب هستند و در تامین غذای روزانه ما نقش اساسی دارند ، این محصولات علاوه بر طعم بسیار عالی ، حاوی مقادیر زیادی ویتامین و املاح آلی است .

از اسانس هویج در تهیه و تولید تمامی موادی که نیازمند هویج است استفاده می شود این کار موجب کاهش مصرف هویج طبیعی می شود و هزینه هارا به صورت عمده ای کاهش می دهد ، این کاهش هزینه برای تولید کننده ها بسیار مناسب است .

از این اسانس در تولید بسیاری از مرباهای هویج که طرفداران خاصی هم دارند به کرات استفاده می شود و موجب بهبود طعم و عطر مربا می شود ، همچنین در لوازم آرایشی و بهداشتی از این اسانس استفاده می شود و به عنوان پایه عطری مورد مصرف است .

اسانس هویج به دو صورت از طریق OTTO تقطیر بخار آب و از طریق پرس سرد گرفته می شود که اسانس های استخراج شده با روش پرس سرد بسیار باکیفیت تر هستند و تمامی مواد مغذی درون هویج را حامل است .

 

میوه هویج حاوی ویتامین‌های D، C، B۹، B۶، B۳، B۲، B۱ است که بسیار در تغذیه انسان مفید و مواد معدنی همچون فیبر ، سدیم ، کلسیم ، آهن و … است .

در این بین برخی از افراد که متشکل از ۲۵% جمعیت کل جهان است به هویج حساسیت داشته و نمیتوانند آنرا به صورت مستقیم مصرف نمایند ، علائم این حساسیت به صورت مشکلات گوارشی ، پوستی و همینطور دستگاه تنفسی … بروز می نماید .