اسانس هوفاریقون | خرید و قیمت اسانس هوفاریقون | فروش اسانس هوفاریقون
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس هوفاریقون

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس هوفاریقون

اسانس هوفاریقون

اسانس هوفاریقون : هوفاریقون یا گل راعی یکی از گیاهان علفی خودرو است که به صورت علف هرز در کناره گندمزار ها و کشتزار های برنج بسیار دیده می شوند ، این گیاه معمولا در قسمت های شمالی ایران به وفور یافت می شود .

استفاده هوفاریقون به عنوان گیاه درمانی بسیار مرسوم است و طبیعت آن نیز بسیار گرم و خشک است که استفاده آن برای افرادی با طبع گرم توصیه نمی شود ، دمنوش های این گیاه به صورت گسترده در عطاری ها به فروش می رسد و در صورت نیاز میتوانید به راحتی آنرا خرید نمایید .

دیگر محصولات ما : فروش روغن براهمی

مبارزه با افسردگی یکی از خواص هوفاریقون یا علف چای است به خصوص در درمان افسردگی های دوران یائسگی میتواند به خوبی تاثیر گذار باشد و مشکلات عصبی نظیر بی خوابی ، دلشوره و افسردگی را با تاثیر بر روی اعصاب مرکزی و سیاتیک درمان کند برای درد های میگرنی و خاصیت آرامبخشی میتوان از روغن گل راعی نیز استفاده نمود .

روغن هوفاریقون بسیار پر خاصیت است و میتواند بسیاری از درد های سیاتیکی ، روماتیسمی و عضلانی را بهبود ببخشد ، با استفاده از خاصیت آرامبخشی این گیاه میتوانید به بهبود این درد ها بپردازید ، همچنین خواص کامل روغن گل راعی در وب سایت ما موجود است که میتوانید مطالعه کنید .

 

فروش اسانس هوفاریقون :

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان با کیفیت بسیار عالی و قیمت مطلوب به صورت مستقیم است .

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید .

تگ ها :