اسانس هندوانه | خرید اسانس هندوانه | قیمت اسانس هندوانه | فروش اسانس هندوانه
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس هندوانه

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس هندوانه

اسانس هندوانه

اسانس هندوانه : هندوانه میوه ای سرشار از آنتی اکسیدان ها و ویتامین هاست که به صورت بوته ای و در دسته صیفی جات رشد می کند ، خواستگاه اصلی هندوانه آفریقای جنوبی است که معمولا آنرا به دلیل میوه درشت و آبدار آن مورد کشت قرار می دهند ! پوست هندوانه معمولا سبز رنگ و راه راه است و گوشت داخل آن به صورت مشبک ریز و قرمز رنگ است که دانه های سیاه رنگ خوراکی در آن رشد می کند ، دانه های سفید رنگ دانه هایی هستند که هنوز نارس هستند .

گونه های مختلفی از هندوانه در جهان تولید می شود که مدل های مختلفی از جمله با دانه ، بی دانه با رنگ های مختلف است ، این میوه معمولا به صورت خام خورده می شود اما میتوان به صورت ترشی و پخته شده نیز مورد استفاده قرار داد .

دیگر محصولات ما : فروش روغن براهمی

تولید خالص جهانی هندوانه در سال ۹۵ حدود ۱۱۱ ملیون تن بوده که ۷۰ درصد از این تولید را جمهوری چین از آن خود کرده و دیگر کشور ها با کمتر از ۴ درصد ترکیه ، ایران ، مصر و برزیل هستند .

 

خواص هندوانه :

استفاده از میوه هندوانه در تابسان میتواند بسیار مفید باشد و به دلیل اینکه حجم عمده ای از این میوه را آب تشکیل داده از گرمازدگی مخصوصا در ماه مبارک رمضان جلوگیری میکند .

هندوانه منبع مطلوبی از ویتامین هاست از جمله ویتامین سی که برای سنتژ کلاژن در سطح پوست بسیار مفید است و میتواند پوستی لطیف و موهایی قوی برای شما به وجود آورد ، از اسانس هندوانه در ترکیبات مواد آرایشی و بهداشتی تقویت کننده بسیار استفاده می شود ، همچنین دارای بتاکاروتن هاست که میتواند از بیماری هایی نظیر پسوریازیس جلوگیری کند .

 

فروش اسانس هندوانه :

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از جمله اسانس هندوانه است ، جهت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید .