اسانس هلو | خرید اسانس هلو | قیمت اسانس هلو | فروش اسانس هلو | خواص هلو
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس هلو

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس هلو

خرید اسانس هلو

اسانس هلو : هلو میوه ای لطیف ، خوش عطر و خوشمزه است که نام علمی آن Prunus Persica می باشد ! این میوه از گذشته تا به امروز در ایران رشد می کرده است و مورد مصرف همگان بوده ! هلو گونه های مختلفی دارد که علاقه مندان خاص را به خود اختصاص داده است ! گونه های متعدد این میوه در ایران نیز به ثمر رسیده و تولید می شود که هم در بازار داخلی مصرف می شود و هم به صورت صادرات بفروش می رسد .

این میوه خوش عطر حاوی مقادیر بسیار زیادی از پتاسیم است که باعث بهبود عملکرد کلیه ها و دستگاه گوارش می شود این مقدار به ۲۰۰ میلی گرم در هر ۱۰۰ گرم از میوه هلو میرسد اما نسبت به مکان و گونه میوه هلو این مقدار میتواند متغییر باشد . وجود مقادیر بالای ویتامین سی در هلو باعث شده تا میوه ای بسیار عالی برای تقویت سیستم ایمنی عمومی بدن باشد و باعث بهبود بیماری هایی نظیر سرماخوردگی و عفونت های دستگاه تنفسی شود .

درخت هلو به جز میوه های خوشمزه دستاورد های دیگری نیز دارد که میتوان به روغن هلو ، اسانس هلو ، صمغ درخت هلو که از شیره استخراج شده از تنه آن بدست می آید اشاره کرد .

هلو به دلیل مزه و عطر خوشی که دارد در بسیاری از صنایع کلوچه ، شیرینی و صنایع خوراکی مورد استفاده قرار میگیرد ، استفاده مستقیم از هلو در برخی از فرمولاسیون ها امکان پذیر نیست

دیگر محصولات ما : فروش روغن

هسته میوه هلو حاوی گلوکزید سمی ایست به نام امیگدالین است که در تمامی قسمت های آن از جمله پوست و مغز هسته پخش شده است و پیشنهاد می شود که این ماده به هیچ وجه مصرف نشود زیرا در مقادیر زیاد میتواند کشنده باشد .

 

فروش اسانس هلو :

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان است ، با خرید از ما بهترین کیفیت را با بهترین قیمت دریافت خواهید کرد .

جهت استعلام قیمت ، مشاوره و خرید با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید.