اسانس نعناع | خرید اسانس نعناع | قیمت اسانس نعناع | فروش اسانس نعناع
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس نعناع

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس نعناع

اسانس نعنا

اسانس نعناع : نعناع گیاهی اشناست که بوی خوش آنرا همه میشناسند این گیاه به صورت چند ساله و مجتمعی رشد می کند که گونه ی اهلی و وحشی (کوهی) دارد و خواص هر یک از این دو گونه باهم متفاوت است ! نعناع به صورت تازه در سبزی خورن و درون غذاها استفاده می شود و طعم شگفت انگیزی به غذاها می دهد ، اما برای نگهداری طولانی مدت و همینطور تقویت طعم و عطر نعناع را خشک میکنند و به صورت خشک کرده استفاده میکنند .

کشت نعنا اکثرا برای مصرف خوراکی است اما تولید روغن نعناع و اسانس نیز از محصولات این گیاه با ارزش است . نعنا تمامی خواص اسانسی پونه را دارد ولی اسانس آن ملایم تر است ، بوی خنک آن باعث شده تا طرفداران خاص خود را داشته باشد و مصرف اسانس نعنا در تنباکو های میوه ای بسیار مرسوم است .

مصرف نعنا باعث می شود تا دستگاه گوارش شما عملکرد بهتری داشته باشد و برای افرادی که معده حساس دارند بهترین گزینه استفاده از نعنا در رژیم غذایی به صورت مستقیم است ، استفاده از اسانس نعناع به عنوان آرموتراپی یا رایحه درمانی بسیار رایج است زیرا این گیاه فوق العاده بویی اعجاب انگیز دارد که میتواند روحیه شما را بالا برده و همینطور بر روی بهبود حافظه تاثیر گذار باشد .

دیگر محصولات ما : فروش روغن آووکادو

یکی دیگر از برترین خواص استفاده از نعناع خاصیت آنتی اکسیدانی است که باعث حذف رادیکال های آزاد از بدن می شود ، این امر موجب می شود تا بدن دچار بیماری های خطرناکی نظیر جهش های ژنتیکی و سرطان نشود به همین دلیل مصرف چای نعنا توسط پزشکان سنتی به کرات پیشنهاد داده شده است .

 

فروش اسانس نعناع :

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی با کیفیت بسیار بالا به صورت مستقیم از برند های مطرح در سراسر جهان است ، با خرید ما بهترین قیمت های بازار را دریافت کنید .

جهت ، مشاوره ، استعلام قیمت و خرید با شماره تلفن های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید .