اسانس نعنای فلفلی | خرید اسانس نعنای فلفلی | فروش اسانس نعنای فلفلی | قیمت اسانس نعنای فلفلی
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس نعنای فلفلی

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس نعنای فلفلی

اسانس نعناع فلفلی

اسانس نعنای فلفلی : نعنا فلفلی یا سوسنبر وحشی نوعی نعناع است برگ های آن خوراکی است و در موارد بسیار متعددی از برگ های آن استفاده می شود ، این گیاه برگ های خوش بو و خوراکی دارد که بسیار پر خاصیت است این برگ ها به صورت تخصصی کشت می شوند و در مصارف دارویی ، تولید روغن های تخصصی و اسانس نعناع فلفلی مورد استفاده است که بسیار هم محبوب است .

این گیاه  به صورت چند ساله و علفی بیشتر اوقات یافت می شود اما امروزه در بسیاری از مکان های عمومی نیز برای زیبایی ، رشد بسیار سریع و بوی بسیار مطلوب کشت می شود ! نعنای فلفلی از ترکیب دو نوع نعنای متفاوت ( دشتی و آبی ) به وجود آمده است که امروزه در حدود ۴۰ درصد از تولید کل نعنای جهان را نعنای فلفلی تشکیل می دهد .

خواص نعنای فلفلی :

بیشترین استفاده دارویی نعنا و عرق نعنا برای بهبود دلدرد ( معده درد ) و نفخ است ، در کل یکی از محبوب ترین درمان های طبیعی برای مشکلات گوارشی استفاده از عرق نعنا است که برای کم کردن خلوص آنرا با آب مخلوط میکنند .

استفاده از اسانس نعنا در لوازم بهداشتی نظیر خمیردندان ها بسیار مرسوم است زیرا این ماده حاوی خواص آنتی اکسیدانی و ضد میکروبی است که میتواند دهان را کاملا پاک کند همینطور باعث از بین رفتن بوی بدن دهان می شود .

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان

یکی از بهترین روش های درمان درد مفاصل و گرفتگی عضلات استفاده از روغن نعناع است ! این روغن موجب بهبود درد مفاصل و شل شدن عضلات می شود ، برای رفع اشتهای کاذب میتوان از این محصول بهره مند شد و برای لاغزی از روغن نعنای فلفلی کمک گرفت .

 

فروش اسانس نعناع فلفلی :

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان است ، جهت مشاوره و خرید با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید .