اسانس میخک | خرید اسانس میخک | قیمت اسانس میخک | فروش اسانس میخک
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس میخک

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس میخک

اسانس میخک

اسانس میخک : این گیاه بومی خاور نزدیک است و شامل اندونزی و ماداگاسکار می شود که به عنوان گیاه دارویی پرور داده می شود و در ایران نیز به صورت وحشی روییده می شود ! میخک از دسته گیاهان همیشه سبز است که در تابستان و زمستان غنچه های آن به رنگ قهوه ای در می آیند که زمان چیدن آن است .

میخک گیاهی است اسانسی که حدود ۱۵ الی ۲۰ درصد اسانس است که با روش های تقطیر و OTTO گرفته می شود و مورد استفاده قرار میگیرد ! اندازه میخک بسیار کوچک است ولی به دلیل اینکه سراسر سال میتواند رشد و بازدهی داشته باشد تولید آن نیز بالاست ، بزرگترین تولید کننده آن زنگبار شهری در تانزانیا است .

دیگر محصولات ما : فروش روغن خراطین

گیاه میخک دارای خواص بسیاری از جمله پادزهری است و باعث تصفیه خون ، تصفیه کبد و مغز می شود ! استفاده گیاه میخک در طب قدیم ایرانی و چینی بسیار پرکاربرد بوده است زیرا طبیعت گرم و خشک قوی دارد که برای درمان بسیاری از امراض مانند گوش درد ، سردرد ، بهبود وسواس ، تقویت و بهبود کارایی مغز ، رفع دندان درد و عفونت های دهان و دندان که موجب بوی بد دهان می شود .

استفاده از میخک عوارض جانبی خاصی به همراه ندارد اما زیاده روی در مصرف میتواند برای افرادی که گرم مزاج هستند مشکل آفرین باید و دستگاه گوارش آنهارا دچار مشکل کند برای رفع این مشکل بهتر است میخک را با صمغ عربی همراه هم دیگر مخلوط کرده و مصرف کنید ! مصرف بیش از حد نیز میتواند باعث بیهوشی موقتی شود .

فروش اسانس میخک :

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های معتبر در سراسر جهان است با خرید از ما بهترین قیمت های بازار را دریافت نمایید .

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید با شماره های درون سایت تماس حاصل فرمایید .