اسانس موسیر | خرید و قیمت اسانس موسیر | فروش اسانس موسیر | خواص موسیر
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس موسیر

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس موسیر

اسانس موسیر

اسانس موسیر : موسیر یکی از گیاهان سرده سیر است که به صورت وحشی می روید و بومی ایران و آسیاست ، کاشت موسیر در ایران مرسوم نیست اما در کوه ها میتوان آنرا به فراوانی پیدا کرد ، در ایران قسمت های مختلفی وجود دارد که گیاه موسیر می روید ، بنا بر منطقه رویش موسیر مواد تشکیل دهنده آن نیز تغییر می کند به طور مثال موسیر بدست آمده از کوه های کنگاور دارای درصد آهن و مس بیشتری نسبت به گونه کوهرنگ است اما گونه کوهرنگ حاوی منیزیم بیشتری نسبت به گونه کنگاور است ! به صورت کلی موسیر بسیار غنی است به همین دلیل در رژیم غذایی انسان باید جای داده شود .

در قسمت پایینی و ریشه ای موسیر تکه ای پیاز مانند قراردارد که به عنوان قسمت مصرفی شناخته می شود این پیاز لایه لایه نیست و برای مصرف آنرا برش می دهند و خشک میکنند تا به صورت مستقیم یا پودر شده به عنوان چاشنی غذایی مورد مصرف قرار دهند ، همچنین از موسیر میتوان در ترشی ها استفاده کرد زیرا بوی آن کمتر از بوی سیر است و بسیار مطلوب است .

دیگر محصولات ما : فروش روغن خراطین

استفاده موسیر به صورت خام یا پودر موسیر در ماست باعث می شود طعم بسیار فوق العاده ای به ماست داده شود که بسیار هم خاص است ، این ترکیب مانند سیر و پیاز نیست که بوی بدی به دهان می دهد ! بلعکس موجب بوی خوش در دهان شده و خواص ضد میکروبی آن برای دهان و دندان بسیار مناسب است .

مصرف اسانس موسیر در تولیدی های عمده ماست و موسیر و غذاهایی که مصرف موسیر زیادی دارند صورت میپذیرد که باعث کاهش هزینه و کاهش اطلاف هزینه ها می شود .

 

فروش اسانس موسیر :

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های سراسر جهان است ، جهت خرید با شماره های درون سایت تماس حاصل فرمایید.