اسانس مرزه | خرید اسانس مرزه | قیمت اسانس مرزه | فروش اسانس مرزه
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس مرزه

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس مرزه

اسانس مرزه

اسانس مرزه : مرزه گیاهی است بسیار خوش بو و خوش مزه که در اکثر غذاهای آمریکای شرقی و اروپا مورد مصرف قرار میگیرد ، این گیاه یک ساله است و از خانواده نعناعیان و به صورت خودرو در کشور های مختلف نظیر ایران با وسعت بسیار زیادی رشد می کند .

 

مرزه گیاهی بسیار مقاوم است و در شرایط آب و هوایی ایران سازگاری خاصی پیدا کرده است ، نور کامل خورشید یکی از عوامل رشد کامل این گیاه است که میتواند آنرا تا یک متر نیز افزایش دهد، برگ های مرزه سبز رنگ و کرکی است که منشاء بوی خوش از گیاه و مصرفی ترین قسمت آن است .

 

اسانس مرزه :

 

پرورش گیاه مرزه در ایران بسیار مرسوم است و به صورت صنعتی این گیاه پرورش می یابد تا برای روغن گیری و تولید اسانس از آن استفاده شود ، از گیاه مرزه اسانس مرزه گرفته می شود که مایعی شفاف و مایل به زرد است که در مصارف دارویی برای تهیه شربت گیاهی تیامین و مصارف خوراکی تهیه غذاها ، شیرینی و نان از این اسانس استفاده میکنند .

 

روغن مرزه :

روغن مرزه نیز یکی از محصولات این گیاه فوق العاده است که درمورد خواص و ویژگی های آن میتوانید درون سایت ما اطلاعات مفیدی دریافت کنید .

 

فروش اسانس و روغن تخصصی :

تیم بازرگانی ارگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان با بالاترین کیفیت ممکنه است ، بهترین قیمت محصولات را از تیم فروش ما بخواهید .

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید با شماره تلفن های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید

تگ ها :