اسانس ماءالشعیر | خرید اسانس ماءالشعیر | فروش اسانس ماءالشعیر | قیمت اسانس ماءالشعیر
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس ماءالشعیر

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس ماءالشعیر

قیمت اسانس ماءالشعیر

اسانس ماءالشعیر : ماءالشعیر مایعی است که ازعصاره جوانه دانه های جو بدست می آید ، این مایع پر خواص در درمان بسیاری از بیماری ها در گذشته کمک میکرده است تفاوت عمده ماءالشعیر با آب جو مقدار الکل موجود در این دو مایع است که در ماءالشعیر این مقدار به صفر می رسد .

 

برای تولید ماءالشعیر دانه های جوی دو ردیفه را به کارخانه تولید کننده منتقل میکنند و در آنجا پاکسازی و شستشو می شود سپس به مخازن ضد عفونی منتقل می شود پس از پاکسازی کامل به سالن جوانه زنی برده می شود تا در محیطی با رطوبت بسیار بالا و دمای متوسط شروع به جوانه زدن کند جو در این حالت به مالت تبدیل می شود ، پس از آن مالت را چرخ میکنند و حدود ۴ ساعت میپزند .

 

پس از پخت کامل آنرا به تانک فیلتراسیون منتقل کرده و آب آنرا که همراه عصاره جوانه جو است استخراج میکنند سپس به چیلر منتقل شده تا در اثر شوک حرارتی از الکلی شدن مایع جلوگیری شود ، سپس با مخلوط مساوی از آب ترکیب شده و دوباره فیلتر می شود تا مایعی کاملا شفاف بدست بیاید .

دیگر محصولات ما : فروش روغن خراطین

پس از طی این مراحل افزودنی هایی ازجمله اسانس ماءالشعیر که باعث طعم دهندگی می شود ، اسید فسفسریک ، گاز کربنیک ، زارک و شکر را به محلول اضافه میکنند و پس از طی این مراحل نوشیدنی به طور کامل آماده می شود ! این نوشیدنی بسیار پر خواص بوده و باعث افزایش ضریب هوش ، درمان یبوست ، بهبود خون رسانی به سراسر بدن ، دفع سنگ کلیه و بهبود عفونت دستگاه ادراری می شود .

 

فروش اسانس ماءالشعیر:

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان به صورت مستقیم است ، جهت خرید ، استعلام قیمت و یا مشاوره با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید .

تگ ها :