اسانس لمون گرس | خرید اسانس لمون گرس | فروش اسانس لمون گرس | قیمت اسانس لمون گرس
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس لمون گرس

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس لمون گرس

خرید اسانس لمون گرس

اسانس لمون گراس : لمون گراس یا علف لیمو گیاهی تازه شناخته شده است که جدیدا در حوضه های مختلف زیبایی و دارویی بسیار بحث برانگیز بوده است . این علف بوی لیمو میدهد به همین خاطر است که نام آن علف لیمو گذاشته شده است ! اسانس لمون گرس حاوی موادی است که باعث اشتها آوری ، خواص آنتی باکتریال قدرتمند و ضد نفخ است ، همچنین استفاده موضعی از اسانس علف لیمو باعث بهبود و کاهش درد های روماتیسمی و درد های عصبی می شود.

بر روی گیاه علف لیمو تحقیقات فراوانی صورت گرفته و مشتقات و محصولات زیادی از آن بدست آمده که مهم ترین آنها اسانس و دیگری روغن لمون گرس است ! سالانه ۶۰۰۰ تن اسانس لمون گرس در کل دنیا تولید میشود و به صورت عمده در صنایع آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار میگیرد . روغن لمون گراس دارای خواص متعددی است که میتوانید در مقاله آن اطلاعات بیشتری بدست آورید .

همچنین چای علف لیمو بسیار پرطرفدار است که دارای خاصیت ادرار آوری قوی است و حاوی مقادیر بسیار زیادی از آنتی اکسیدان ها و مواد آنتی باکتریال است .

این گیاه حاوی مقادیر بسیار زیادی از ویتامین ها از جمله وبتامین ب کمپلکس و ویتامین A است ! به جز ویتامین ها مواد معدنی و آلی درون لمون گرس عبارتند از : کلسیم ، منیزیم ، پتاسیم ، آهن ، روی و … که در دمنوش لمون گرس باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شده و آنرا ماده ای مناسب برای درمان سرماخوردگی خواهد کرد .

استفاده از مواد و مشتقات لمون گرس ممکن است در افراد خاص موجب آلرژی شود و نیاز است پیش از مصرف به مقدار زیاد از داشتن آلرژی نسبت به آن مطمئن باشید و درصورت بروز هرگونه مشکلات حساسیتی با پزشک مربوطه مشورت شود ولی در حالت عادی گزارشی مبنی بر اختلال در سیستم بدنی دریافت نشده است .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن ها و اسانس های تخصصی به صورت مستقیم است ، جهت خرید و استعلام قیمت با شماره های ما در تماس باشید .