اسانس قهوه | خرید اسانس قهوه | فروش اسانس قهوه | قیمت اسانس قهوه
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس قهوه

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس قهوه

قیمت اسانس قهوه

اسانس قهوه : قهوه این نوشیدنی انقلابی که با عطر دلنشینی که دارد موجب تغییر ذائقه مردم نسبت به نوشیدنی ها شد و با خواص متعددی که بر سلامت انسان داشت باعث محبوبیت دو چندان نیز در بین جوامع امروز شده است .

قهوه از پودر دانه های گیاه قهوه بدست می آید که آسیاب شده اند که به هنگام رسیدن دانه های قهوه آن هارا چیده و فراوری میکنند تا به قهوه مورد دسترس ما تبدیل شود . خواستگاه قهوه کشور یمن و مناطق آفریقایی و جنوب آسیا ذکر شده است اما امروزه به دلیل استفاده های زیاد از این ماده محبوب در سراسر جهان مورد کشت قرار میگیرد ولی کیفیت ، عطر و طعم در قهوه بسیار تاثیر گذار است و موجب درجه بندی کیفی در محصولات می شود .

بزرگترین تولید کننده قهوه در سراسر جهان کشور برزیل است که تولید آن به یک سوم تولید کل جهان می رسد و پس از آن ویتنام و کلمبیا در رتبه های دوم و سوم تولید قهوه قرار دارند . معروف ترین قهوه نیز قهوه عربی یا قهوه عربیکا است و بیشتر قهوه تولیدی در سراسر جهان است .

قهوه دارای خواص بسیار متعددی برای سلامت انسان است که مهم ترین خاصیت آن نشاط آوری و ضد افسردگی است این خاصیت به دلیل وجود کافئین طبیعی درون قهوه است که این مقدار کافئین بستگی به مدل قهوه مورد استفاده شما دارد ! بیشترین درصد کافئین را قهوه روبوستا دارد که در حدود ۲۰ درصد از تولید کل جهان را تشکیل میدهد و برای قهوه اسپرسو مورد استفاده قرار میگیرد.

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع اسانس های پودری و روغنی و روغن های تخصصی از برند های معتبر جهانی به صورت مستقیم است ، جهت خرید و یا استعلام قیمت با شماره های ما در تماس باشید ! مشاوران ما بهترین هارا به شما پیشنهاد خواهند کرد.

 

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان