⭐️✅اسانس فلفل قرمز | انجمن واردکنندگان اسانس و روغن های تخصصی
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس فلفل قرمز

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس فلفل قرمز

خرید اسانس فلفل قرمز

اسانس فلفل قرمز : فلفل قرمز نوعی فلفل از دسته فلفل هاست که بسیار هم معروف است و طعم آن بسیار تند تر از فلفل سیاه یا دیگر فلفل هاست و از سرده فلفل های دلمه ایست ! برخلاف فلفل سیاه که بومی کشور هند است ، پس از کشف آمریکا فلفل قرمز نیز کشف شد و از طریق آمریکا به مابقی کشور های سراسر جهان ارسال شد و هم اکنون در سراسر دنیا به جهت مصارف دارویی و خوراکی مورد پرورش صنعتی قرار گرفته است .

یکی از مهم ترین خواص فلفل قرمز مقدار ویتامین C موجود در آن است که به گفته محقیقن این زمینه حدودا چهارصد برابر ویتامین ث درون پرتقال است اما به دلیل وجود ماده ای به نام کاپسیسین که باعث تندی فلفل ها میشود استفاده آن به جهت میوه مورد پسند همه نیست ! لازم به ذکر است که کاپسیسین بسیار برای بدن مفید است و در صنایع دارو سازی به جهت ساخت انواع مسکن ها از آن استفاده می شود.

در جوامع امروزی به دلیل تغییر مزاج انسان ها و گرایش به غذا های فست فودی و اسپایسی مصرف فلفل قرمز نیز به شدت افزایش یافته و سازمان ها به دنبال راهی برای حذف چربی از غذاها هستند که این امر باعث از بین رفت رنگ و بوی لذیذ از غذا می شود و تنها راه برای بهسازی بوی غذا استفاده از فلفل است .

خوب است بدانید که فلفل دارای خواص چربی سوزی است که به دلیل وجود مونوکربوکسیل های مختلف از زنجیره های مختلف که بین ۸ تا ۱۱ کربن دارد می باشد ! این خاصیت موجب شده تا فلفل قرمز مورد مناسبی جهت مصرف در دایت های ورزشکاران نیز محصوب شود .

 

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن ها و اسانس های تخصصی پودری و روغنی از جمله اسانس فلفل قرمز از برند های معتبر جهانی است ، جهت خرید و یا استعلام قیمت با شماره های شرکت تماس بگیرید و از مشاوران ما مشورت بخواهید.

 

دیگر محصولات ما :

فروش روغن فلفل سیاه

فروش اسانس فلفل سیاه