اسانس فلفل سیاه | خرید اسانس فلفل سیاه | فروش اسانس فلفل سیاه | قیمت اسانس فلفل سیاه
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس فلفل سیاه

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس فلفل سیاه

فروش اسانس فلفل سیاه

اسانس فلفل سیاه : فلفل سیاه گیاهی رونده از تیره گیاهان فلفلی است که همانند اکثر فلفل ها بومی مناطق جنوب و جنوب غربی هند است که استفاده از میوه خشک شده فلفل سیاه در اکثر غذاهای محلی و همینطور ایرانی به عنوان چاشنی ، طعم دهنده و ادویه بسیار معمول است .

فلفل سیاه بسیار محبوب است و این به دلیل تندی کمتر نسبت به فلفل قرمز و همینطور عطر دلنشین آن است ، خیلی از مردم از خواص منحصر بفردی که فلفل سیاه دارد بی خبر هستند ، فلفل سیاه با طبعی گرم و خشک که حتی در برخی موارد دیده شده که از ساقه و حتی ریشه و برگ گیاه فلفل سیاه به عنوان مصارف دارویی مورد توجه قرار گرفته است .

فلفل سیاه دارای ویتامین های ث ، ویتامین آ ، ویتامین کا و ویتامین ای است همچنین به دلیل خواص آنتی باکتریال و آنتی اکسیدانی که دارد مورد توجه بسیاری قرار گرفته است ! از فلفل سیاه به عنوان یک ماده ضد التهاب یاد میشود و در اکثر طب ها سنتی پارسی و چینی مصرف آنرا به کرات توصیه کرده اند . این فلفل حاوی مقادیر زیادی مواد معدنی و مواد آلی از جمله آهن ، منگنز ، فسفر ، فیبر های رژیمی ، کلسیم و … می باشد که آنرا ماده ای مناسب برای مصرف روزانه و در رژیم غذایی می سازد .

در برخی موارد استفاده مستقیم از فلفل سیاه توجیح اقتصادی ندارد و در حجم های زیاد استفاده از اسانس فلفل سیاه مقرون به صرفه تر و موجب بهتر نمایان شدن عطر فلفل سیاه می شود ! همچنین در برخی افراد استفاده از فلفل سیاه موجب بروز آلرژی و حساسیت های خاصی میشود که میتواند بر سیستم گوارشی ، پوست ، سیستم تنفسی و دیگر ارگان ها و سیستم های بدن انسان تاثیر گذار باشد از این رو استفاده از اسانس فلفل سیاه توسیه میشود و همچنین دیگر مشتقات این گیاه ، روغن فلفل سیاه است که ما این محصول را نیز به صورت مستقیم وارد میکنیم .

تیم بازرگانی آرگان اویلا آماده ارائه خدمات فروش و مشاوره به تمامی مشتریان عزیز است ، جهت خرید و استعلام قیمت با شماره های شرکت در تماس باشید .