اسانس طالبی | خرید اسانس طالبی | قیمت اسانس طالبی | فروش اسانس طالبی
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی

اسانس طالبی

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس طالبی

اسانس طالبی

اسانس طالبی : طالبی یکی از میوه های محبوب تابستانی است و در دسته صیفی جات است که به منظور استفاده مستقیم بسیار محبوب شده است ، این میوه حجم بسیار بالایی از آب را در خود جای داده است که موجب شده در روزهای گرم تابستانی بسیار مورد استقبال قرار گیرد و همچنین در ماه مبارک رمضان برای روزه داران میوه ای بسیار عالی است که میتواند به حفظ آب بدن کمک کرده و کمبود آب را به سرعت در بدن جبران نماید .

خاستگاه اصلی میوه طالبی کشور های الجزایز و فرانسه است ، در کشور عزیزمان ایران نیز کشت طالبی در مناطق گرمسیری بسیار رونق دارد ! این میوه بویی بسیار مطلوب و شیرین دارد که موجب شده طرفداران خاصی به خود اختصاص دهد .

 

خواص طالبی:

طالبی یکی از پر خواص ترین میوه های تابستانی است ، این میوه با خواص آنتی اکسیدانی بسیار زیاد گزینه بسیار مناسبی برای دفاع بدن در مقابل رادیکال های آزاد و درنتیجه مقاومت بدن در مقابل بیماری های توموری و سرطان است ، از اسانس طالبی در محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود زیرا دارای مجموعه ای از ویتامین ها و مواد معدنی است که از التهابات پوستی جلوگیری میکند و از سفیدی مو جلوگیری میکند ، مصرف آب طالبی برای دریافت این خواص نیز کفایت میکند.

 

دیگر محصولات ما : فروش روغن براهمی

 

هشدار مصرف :

کسانی که مشکلات قند خون و یا ورم معده دارند بهتر است از این میوه استفاده نکنند زیرا مقدار قند بسیار زیادی در این میوه وجود دارد که میتواند سطح قند خون شمارا بالا ببرد .

 

فروش اسانس طالبی :

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های محبوب در سراسر جهان است ، جهت مشاروه ، استعلام قیمت و خرید با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید .