اسانس شیرین بیان | خرید اسانس شیرین بیان | فروش اسانس شیرین بیان | قیمت اسانس شیرین بیان
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس شیرین بیان

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس شیرین بیان

خرید اسانس شیرین بیان

اسانس شیرین بیان : شیرین بیان گیاهی خودرو و بومی مناطق معتدل آسیایی است که در اکثر مناطق ایران از جمله اقلید و آذربایجان به وفور یافت می شود . ریشه گیاه شیرین بیان خاصیت دارویی دارد و از گدشته تا به امروز در طب های سنتی ایرانی که به آن مهک میگویند و طب سنتی چینی مورد توجه بسیاری از طبیبان قرار گرفته است .

شیرین بیان دارای خواص درمانی متعدد و بسیار زیادی است اما بیشتر برای خواص درمانی روده و معده است که به شهرت رسیده ! شیرین بیان به دلیل مقادیر زیاد از ویتامین ها و مواد آلی در ریشه خود باعث کاهش جای جوش و درمان آکنه ها می شود و همینطور باعث سیفد و شفاف تر شدن پوست شما می شود .

ماده به نام فلاونوئید در ریشه شیرین بیان وجود دارد که باعث کاهش اکسید شدن چربی در بدن انسان میشود و این ماده میتواند به افرادی که میخواهند به کاهش وزن و لاغری فکر کنند ماده هیجان انگیزی باشد . گلیسریریزینی که در ریشه شیرین بیان وجود دارد موجب پاکسازی معده و سم زدایی قوی از کبد شود و برای افرادی که مشکلاتی همچون کبد چرب دارند یا مکمل های بدنساری مصرف میکنند بهترین گزینه است .

همانگونه که دریافتیم شیرین بیان حاوی گلیسریریزین است ، این ماده میواند به بهبود سرماخوردگی کمک کند و دارای خواص ضد التهابی است که برای درمان گلودرد و سرفه های عفونی بسیار موثر بوده و میتواند سیستم ایمنی بدن را قوی تر کند ، برای استفاده دمنوش شیرین بیان به عنوان درمان سرماخوردگی بهتر است چوب دارچین را با آن مخلوط کنید تا نتیجه بهتری داشته باشد .

تیم بازرگانی آرگان اویلا وارد کننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از جمله اسانس شیرین بیان از برند های محبوب جهانی است ، جهت خرید و استعلام قیمت با شماره های ما در تماس باشید .

 

برخی از محصولات برتر ما : فروش روغن آرگان