اسانس شنبلیله | خرید اسانس شنبلیله | فروش اسانس شنبلیله | قیمت اسانس شنبلیله |
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس شنبلیله

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس شنبلیله

خرید اسانس شنبلیله

اسانس شنبلیله: شنبلیله گیاه است علفی که قد آن تا نیم متر نیز رشد میکند و توانایی هم زیستی با باکتری های تثبیت کننده ازت را دارد که میتواند نیتروژن مورد استفاده خود را تامین کند .

گیاه علفی شنبلیله بومی ایران است و تقریبا در تمامی نقاط ایران میتواند رشد کند و از آن به عنوان سبزی خوراکی ( سبزی خوردن ) در بین سبزی ها استفاده می شود و گاهی به عنوان گیاه دارویی مورد استفاده است که در استان های اصفهان ، سمنان ، خراسان و فارس بیشترین کشت در سال را دارد و همینطور به صورت خودرو روییده می شود .

گیاه شنبلیله و همینطور دانه های شنبلیله حاوی مقادیر بسیار بالایی از ویتامین هایی همچون ویتامین سی و ویتامین آ است و علاوه بر ویتامین ها حاوی مقادیر مورد توجهی از مواد آلی از جمله پتاسیم ، منیزیم ، مس ، آهن ، سلنیوم ، روی ، منگنز و مواد دیگری همچون پروتئین ها ، لیزین ، تریپتوفان ، استروئید ساپونین و … می باشد .

به دلیل محتوی بودن مقادیر بالای مواد مورد نیاز و مفید برای بدن گیاه شنبلیله گیاهی دارویی شناخته می شود که در درمان امراض مختلفی از جمله درمان دیابت ، افزایش شیر مادران شیرده ، به عنوان مکمل های غذایی ، کنترل قند خون و اشتها آوری و … مورد استفاده قرار میگیرد .

یکی از موارد استفاده شنبلیله برای افزایش سطح ترشح هورمون تستوسترون ( هورمون مردانه ) در بدن مردان است که باعث افزایش میل جنسی و کارایی جنسی در آقایان می شود . طی تحقیقات انجام شده مشخص شد که گیاه علفی شنبلیله باعث افزایش بسیار زیاد ترشح هورمون تستوسترون در مردان می شود و تاثیر آن چشم گیر است .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده مستقیم انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از جمله اسانس شنبلیله است ، جهت خرید و استعلام قمیت با شماره های ما در تماس باشید .

برخی محصولات دیگر ما : فروش روغن خراطین