اسانس شاتوت | خرید اسانس شاتوت | فروش اسانس شاتوت | قیمت اسانس شاتوت
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس شاتوت

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس شاتوت

خرید اسانس شاتوت ، فروش اسانس شاتوت

اسانس شاتوت : شاتوت یا شاه توت درختی از سرده توت هاست که دارای قدمت بسیار زیادی است و بومی ایران و آسیای جنوب غربی است ، شاتوت درختی قدرتمند و چندین ساله است که عمر طولانی دارد و در برخی موارد تا چندین قرن میوه خواهد داد .

میوه شاه توت باعث بهبود برخی از بیماری ها و جلوگیری – کنترل برخی از امراض میشود ! مهم ترین خاصیت شاه توت خاصیت ضد سرطانی ان است و این به دلیل وجود مواد آنتی اکسیدانی و فیتوتون ها درون آن است که در رشد تومور های بدخیم سرطانی تاثیر گذاشته و آنرا مختل خواهد کرد . همچنین شاتوت حاوی پلی فنول هاست که باعث کاهش فشار در رگ های خونی میشود .

شاتوت حاوی مقادیر بسیار زیادی از آهن است که برای افرادی که از فقر آهن رنج میبرند بسیار مناسب است و همینطور کسانی که کمخونی دارد بهتر است از این میوه با ارزش استفاده کنند .

از دیگر مزایای استفاده شاتوت میتوان به تقویت بینایی ، تقویت قلب و عروق ، بهبود گردش خون ، کاهش کلسترول ، بهبود یبوست و خاصیت مسهلی ، تقویت سیستم ایمنی بدن و تقویت ساختار استخوان ها و همینطور برای کاهش وزن بسیار مفید است و از آن اسموتی های خاص لاغری گرفته می شود .

برخی از افراد با خوردن میوه شاتوت دچار مشکلاتی میشوند و ممکن است حساسیت های خاصی نسبت به مصرف این میوه داشته باشند ، زنان باردار و شیرده از مصرف شاتوت به مقادیر زیاد خودداری کنند و افرادی که مشکلات کلیوی رنج میبرند باید در مصرف شاه توت محتاط باشند زیرا شاتوت منبع غنی از پتاسیم است .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی ازجمله اسانس شاتوت از برند های معتبر و جهانی است ، با خرید از تیم ما بهترین قیمت ها را از ما بخواهید .

جهت خرید و استعلام قیمت با شماره های ما در تماس باشید .