اسانس سیب | خرید اسانس سیب | فروش اسانس سیب | قیمت اسانس سیب
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس سیب

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس سیب

فروش اسانس سیب ، قیمت اسانس سیب

اسانس سیب : سیب میوه ای گوشتی که در انواع مختلف در سراسر جهان گسترده شده است به دلیل طعم و عطر لذیذ بسیار مورد توجه قرار گرفته و به صورت اهلی و باغ های سیب مورد کشت قرار میگیرد ، درخت سیب ، درختی خزاندار (برگریز) و از خانواده گلسرخیان است که ارتفاع آن از ۲ متر تا ۵ متر میرسد و گونه وحشی آن که مالوس سیورسی نام دارد تا ۱۲ متر نیز میتواند رشد کند

. زادگاه اصلی این درخت آسیای میانه است که هم به صورت وحشی رشد میکند و هم به صورت اهلی و باغ های سیب مورد کشت تجاری قرار میگیرد .درخت سیب در فصل بهار شروع به گل دادن میکند و برگ های تازه و جوانه ها تولید می شوند که این شکوفه ها در اواخر تابستان یا اویل پاییز به صورت کامل به میوه سیب تبدیل میشوند و زمان چیدن آن فرا رسیده است .

بیش از ۷۵۰۰ نوع گونه مختلف از سیب وجود دارد که ممکن از طعم ، عطر ، زنگ و حتی مزه آنها نیز متفاوت باشد ! پوست سیب رسیده میتواند قرمز ، سبز ، زرد و … باشد که بستگی به نوع آن دارد به طور مثال سیب آلیس قرمز و سیب بریملی سبز رنگ است .

میوه سیب دارای ارزش غذایی بالایی است و حاوی ویتامین ها و مواد معدنی بسیاری است از جمله ویتامین سی ، ویتامین کا ، ریبوفلاوین و … و مواد آلی همچون مس ، پتاسیم ، منگنز و … را میتوان در میوه سیب یافت . همچنین سیب دارای مقادیر بسیار زیادی از فیبر است و روزانه مصرف تنها یک سیب متوسط نیاز فیبری بدن مارا تا ۱۲ درصد تامین خواهد کرد .

سیب دارای مزایای سلامتی متفاوتی است از جمله پیشگیری به هضم غذا ، پیشگیری از سرطان ، درمان کم خونی به دلیل وجود آهن ، کمک به هضم غذا و تقویت دستگاه گوارشی انسان و بسیاری دیگر از فواید دیگر میوه سیب هستند .

تیم بازرگانی ارگان اویلا واردکننده انواع روغن ها و اسانس های تخصصی از جمله اسانس سیب است ، جهت خرید و استعلام قیمت با شماره های شرکت در تماس باشید.