اسانس سیب زمینی | فروش اسانس سیب زمینی | خرید اسانس سیب زمینی | قیمت اسانس سیب زمینی
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس سیب زمینی

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس سیب زمینی

اسانس سیب زمینی

اسانس سیب زمینی : سیب زمینی یکی از صیفی جات بسیار معروف است که روزانه به صورت مستمر در رژیم غذایی انسان ها مورد استفاده است ، این گیاه انواع مختلفی دارد و بسیار متنوع است که میتواند باعث متفاوت بودن نوع ریشه ، گل و … شود .

امروزه پرورش سیب زمینی برای استفاده از ریشه خوراکی آن برای استفاده های مختلف نظیر خوراکی ، خوراک دام و صنعتی ( استفاده از نشاسته ، قند ، الکل ) بسیار مرسوم است و در ایران نیز به مقدار زیادی این محصول تولید می شود اما بزرک ترین تولید کننده آن کشور های چین ، روسیه و هند هستند و تولید سالانه این محصول در سراسر دنیا نزدیک به سیصد و سی هزار تن است که رقمی بسیار زیاد نسبت به دیگر محصولات گیاهی است .

 

خواص سیب زمینی :

این ماده خوراکی در ضمینه ویتامین ها و املاح معدنی بسیار غنی است و بیشترین حد ویتامین سی را در بین سیفی جات دارد که در هر صد گرم حدودا ۲۰تا ۲۵ میلی گرم از آنرا ویتامین C تشکیل داده است .

دیگر محصولات ما : فروش روغن براهمی

استفاده این ماده به صورت پخته در ورزش های بدنسازی بسیار محبوب است زیرا یک فنجان از آن میتواند ۲۰ درصد از نیاز روزانه به ویتامین ب ۶ را تامین کرده و آنزیم های جذب پروتئین در بدن را فعال کند و روند عضله سازی را بهبود ببخشد ! لازم به ذکر است نحوه نگهداری و پخت سیب زمینی میتواند تاثیر مستقیمی بر خواص و ویتامین های آن داشته باشد .

 

فروش اسانس سیب زمینی :

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان به صورت مستقیم است ، جهت استعلام قیمت ، مشاوره و خرید با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید .