اسانس سنبل الطیب | خرید اسانس سنبل الطیب | فروش اسانس سنبل الطیب | قیمت اسانس سنبل الطیب
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس سنبل الطیب

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس سنبل الطیب

خرید اسانس سنبل الطیب ، فروش اسانس سنبل الطیب

اسانس سنبل الطیب یا گیاه علف گربه گیاهی است که بوته ای استوار و چند ساله دارد و ارتفاع آن به ۱٫۵ متر نیز میرسد ، این گیاه به صورت خودرو و وحشی در قسمت هایی از قاره آسیا همچون مناطقی از ایران روییده می شود ، سنبل الطیب بوی خوشی دارد و باعث جذب گربه از راه دور می شود و علاقه شدید به بوی این گیاه دارد و به اصطلاح آنرا مست میکند به همین دلیل به این گیاه علف گربه گفته می شود .

این گیاه به دلیل بوی خوشی که دارد مورد استفاده قرار میگیرد و ریشه آن حاوی ۱ درصد اسانس سنبل الطیب است که این اسانس در ریشه های تازه بیشتر از ریشه خشک شده گیاه است ! این گیاه پس از خشک شدن به رنگ قهوه ای در آمده و مزه ی آن تلخ می شود ولی عطر آن چند برابر می شود .

گیاه سنبل الطیب دارای خاصیت آرام بخشی است و باعث کاهش استرس و اظطراب میشود که این خاصیت به دلیل افزایش سطح اسید گاماآمینوبوتیریک است همینطور باعث ایجاد خوابی آرام و عمیق می شود که برای افرادی که از مشکلات خواب رنج میبرند بسیار مفید است و میتواند به آنها کمک کند و با داشتن اثر آرامبخشی باعث حفظ سلامت قلب میشود و میتواند کیفیت پاکیزگی عروق را افزایش دهد .

برخی از مردم از گیاه علف گربه برای تسکین درد های میگرنی بهره میبرند و دمنوش این گیاه را پس از دم کشیدن مورد استفاده قرار میدهند که در درمان درد های ناشی از استرس و ناراحتی بسیار موثر است .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع اسانس های پودری و روغنی ، روغن های تخصصی از برند های معتبر جهانی است با خرید از تیم بازرگانی آرگان اویلا بهترین قیمت هارا بدون واسطه از ما بخواهید .

جهت خرید و یا استعلام قیمت با شماره های ما در تماس باشید .