اسانس سقز | خرید اسانس سقز | فروش اسانس سقز | قیمت اسانس سقز
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس سقز

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس سقز

اسانس سقز

اسانس سقز : شیره غلیظی که از درخت پسته وحشی (بنه) خارج می شود را صمغ سقز میگویند که همچنین نام یک شهر در غرب ایران است از توابع کردستان است ، سقز را به عنوان آدامس طبیعی میشناسند و غلظت آن تاحدی بالاست که میتوان به راحتی آنرا استفاده کرد و در صنعت آدامس سازی سقز مورد استفاده قرار میگیرد و موجب ایجاد حالت کشسانی در آدامس می شود ، همچنین استفاده از سقز به عنوان آدامس طبیعی خواصی را در بر دارد که شامل کمک به هضم بهتر غذا و خاصیت اشتها آوری است !

در پاییز با ایجاد خراش هایی روی تنه اقدام به گرفتن شیره سقز میکنند که در ابتدا این شیره وقتی از درخت بیرون می آید به رنگ سبز روشن است و سپس به رنگ سفید و در انتها به رنگ زرد تبدیل می شود ، این درخت اغلب در مناطق غربی ایران رشد میکند و درختی مقاوم به سرما است .

مصرف سقز تصفیه نشده و غیر بهداشتی هیچگونه سودی برای انسان ندارد بلکه باعث بروز مشکلات گوارشی ازجمله زخم معده می شود پس توصیه می شود در هنگام خرید آدامس صمغ سقز حتما به این نکته توجه کنید که محصول کاملا بهداشتی که مورد تایید وزارت بهداشت و دارای گواهی های بهداشتی است استفاده کرده و یا از عطاری های مورد تایید و مجاز خریداری انجام دهید .

سقز دارای طبع گرم و خشک است و برای درمان بوی بد دهان ، یبوست و پاکسازی معده بسیار مورد استفاده است ، استفاده سقز در ماه های آخر بارداری به صورت ناشتا موجب افزایش هوشیاری و حافظه جنین می شود و همینطور موجب دفع سنگ کلیه نیز می شود ! استفاده از سقز به طور مداوم باعث از بین رفتن جرم های دندان و سفید شدن و همینطور باعث جلوگیری از پوسیدگی دندان ها می شود.

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن ها و اسانس های تخصصی از برند های برتر جهانی است ، جهت خرید و استعلام قیمت با شماره های ما در تماس باشید .

تگ ها :