اسانس سرکه | خرید اسانس سرکه | فروش اسانس سرکه | قیمت اسانس سرکه
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس سرکه

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس سرکه

اسانس سرکه ، فروش اسانس سرکه ، خرید اسانس سرکه

اسانس سرکه : سرکه مایعی است که از اکسید شدن اتانول (الکل ایتلیک) موجود در انواع مختلف میوه ها از جمله انگور و سیب و … بدست می آید و دارای طبع سرد و خشک است  ، سرکه از فراورده های طبیعی خاصی است که کاربرد های فراوانی ازجمله چاشنی غذا و سالاد و تهیه ترشی به کمک آن انجام میشود و از قدیم الایام مورد استفاده ایرانیان بوده است.

سرکه بنا به نوع آن که از چه میوه ای استخراج شده باشد دارای خواص متعدد و مختلفی است ولی درکل سرکه دارای خاصیت ضدعفونی کننده ، محرک اعصاب ، کمک کننده به هضم غذا ، کمک به معده های ضعیف و … است .

درگذشته سرکه به صورت طبیعی بدست می آمد ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی و پیشرفت اطلاعات شیمایی سرکه به صورت مصنوعی بیشتر تولید شده که سرکه طبیعی حاوی مقادیری از اسید تارتاریک ، اسید سیتریک و دیگر اسید های گیاهی درون میوه مورد نظر است اما سرکه های مصنوعی ترکیبی از اسانس سرکه و مواد شیمیایی است .

سرکه اغلب به عنوان خاصیت ضدعفونی کنندگی قوی از گدشته تا به امروز مورد توجه بوده است ، بقراط این مایع را برای سرفه های مداوم و پایدار توصیه میکرده است و همچنین به دلیل خاصیت ضد میکروبی و ضد عفونی کننده از سرکه به عنوان تمیز کننده سطوح پخت آشپزخانه و محل های شستشو بکار برد .

از سرکه به دلیل طبیعی بودن آن در تمیز کردن شیشه مخصوصا زمانی که شیشه مورد نظر چرب باشد بسیار کارامد است و در انگلستان هنوز به عنوان پاکننده سنتی مورد استفاده قرار میگیرد ، این خاصیت سرکه به دلیل خاصیت اسیدی آن است که میتواند جرم و لوازم را بسیار صاف و صیفلی کند ، معمولا به دلیل خاصیت اسیدی زیاد سرکه آنرا با آب مخلوط میکنند تا به بدنه وسایل آسیب وارد نکند .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن ها و اسانس های تخصصی است ، جهت خرید و یا استعلام قیمت با شماره های شرکت در تماس باشید.