اسانس سبزیجات | خرید اسانس سبزیجات | فروش اسانس سبزیجات | قیمت اسانس سبزیجات
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس سبزیجات

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس سبزیجات

اسانس سبزیجات

اسانس سبزیجات : سبزیجات در کل سبزی هایی هستند که به دلیل عطر و یا طعم دلپذیری که دارند در غذاهای مصرفی ما مانند خورشت ها یا به صورت خشک شده در انواع دیگر خوراکی ها و به عنوان طعم دهنده ، عطر دهنده و یا ادویه های متفاوت استفاده و یا به صورت تازه و همراه با غذا مورد استفاده قرار میگیرند .

سبزی در موارد مختلفی از جمله خوراکی ، پزشکی و معنوی کاربرد های خاصی دارد ، از قسمت های سبز رنگ گیاه و قسمت های گلده آن میتوان به عنوان سبزی استفاده کرد ، سبزی مدل های مختلف و استفاده های متفاوتی در آشپزی دارد که میتوان به : سبزی آش  ، سبزی سوپ ، سبزی کوکو ، سبزی خوردن و بسیاری از سبزی های دیگر میتوان اشاره کرد .

استفاده از سبزیجات دارای بیشینه تاریخی است و از ۵۰ قرن پیش از میلاد مسیح ، سومریان از سبزی ها به عنوان دارو استفاده میکرده اند و مصریان از گیاهانی مثل گشنیز ، زعتر و رازیانه که گیاهانی معطر هستند استفاده می کرده اند .

سبزی های مناسب آشپزی تفاوت های عمده ای با سبزی های مناسب استفاده مستقیم در سفره دارند ، سبزی های آشپزی دارای مقادیر کمی از ادویه جات اند که باعث طعم دادن و عطر دهی به غذاهای شما می شود.

برخی از سبزی ها به دلیل خواص شیمیایی که دارند ، باعث تاثیر گذاری بر مکانیسم ها و تغییر رفتار ارگان های بدن میشود از این مدل سبزی ها در درمان بیماری های مختلف استفاده می شود که به آنها سبزی دارویی نیز میگویند .

برخی سبزی ها با مصرف زیاد موجب مسمومیت میشوند و خاصیت سمی دارند که باید در مصرف آنها با احتیاط رفتار کرد و ترجیحا با پزشک خود در ارتباط باشید .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن ها و اسانس های تخصصی با قیمت های مناسب است ، جهت خرید و استعلام قیمت با شماره های ما در تماس باشید