اسانس زیره سیاه | خرید اسانس زیره سیاه | فروش اسانس زیره سیاه | قیمت اسانس زیره سیاه
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس زیره سیاه

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس زیره سیاه

اسانس زیره سیاه

اسانس زیره سیاه : زیره سیاه یا کمون میوه درخت زیره است که زادگاه اصلی آن کرمان است بیشتر در نواحی ساحلی رودخانه ها بهترین رشد را دارد ولی نیازمند آبیاری نیست و به خوبی می تواند در شرایط سخت بی آب نیز رشد خود را ادامه دهد ! زیره دارای رنگ های مختلف است از جمله زیره سیاه ، سبز ، سفید ، زرد و … که میوه آن بسیار ریز ، بیضی شکل و کشیده است .

همه مدل های زیره دارای اسانس روغنی فراری است که حاوی ترکیباتی همچون رزین ، تانن ، نوعی الکل و مقداری نیتروژن است که در اروپا از این روغن به عنوان ادویه غذایی استفاده می شود و در صورت اضافه شدن به مواد لبنی همچون پنیر باعث افزایش کیفیت ، ماندگاری و بوی مطبوع در پنیر نیز می شود .

زیره ماده ای مقوی است که تاثیر بسیار موثری بر روی غدد ترشح کننده هورمون تیروئید دارد و باعث افزایش میزان ترشح هورمون میشود ، در مصرف زیره باید توجه داشت که افراد لاغر و کسانی که از مشکلات تیروئید رنج می برند نباید از زیره استفاده کنند زیرا باعث بروز مشکلات در سطح بدن از جمله پرکاری تیروئید می شوند .

زیره سیاه به دلیل تاثیر بسزایی که بر لاغری و کم کردن وزن دارد مورد توجه بسیاری از افرادی که ترجیح میدهند به جای استفاده از مکمل ها از مواد طبیعی و گیاه استفاده کنند قرار گیرد ! مصرف زیره سیاه با افزایش سوخت و ساز در بدن و تاثیر بر ترشح هورمون تیروئید در بدن باعث کاهش وزن در بدن می شود و این امر بستگی به تیپ بدنی فرد مورد نظر و مقدار مصرف و همچنین شیوه زندگی فرد دارد ، همچنین افراد میتوانند از روغن زیره سیاه یا روغن زیره سبز برای کاهش وزن استفاده کنند .

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا وارد کننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های با کیفیت از برند های معتبر جهانی است که با در نظر گرفتن ان موضوع آمادگی خود را جهت فروش انواع محصولات به صورت مستقیم در سراسر ایران را اعلام میدارد .

جهت خرید و استعلام قیمت با شماره های شرکت در تماس باشید ، مشاوران ما بهترین هارا به شما معرفی میکنند .