اسانس زنجبیل | خرید اسانس زنجبیل | فروش اسانس زنجبیل | قیمت اسانس زنجبیل
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس زنجبیل

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس زنجبیل

اسانس زنجبیل

زنجبیل گیاهی عطری است که در آشپزی به عنوان ادویه خاص و گرم و همچنین در صنایع دارویی و گیاه دارویی بسیار مورد توجه است و در طب های سنتی از جمله طب سنتی ایرانی و طب سنتی چینی از ریشه این گیاه برای درمان و سلامت افراد استفاده می شده است .

زنجبیل از زمان های بسیار قدیم مورد استفاده بوده است و هنوز هم در طب سنتی چین و ایران باستان نقش مهمی ایفا میکند ، در ایران باستان گیاه زنجبیل را با نام ژنگویر شناخته شده و کاربرد های درمانی فراوانی داشت و از طریق ایران به سمت کشور های اطراف و به غرب فرستاده شد و امروزه در اکثر مناطق استوایی دنیا به صوت عمده کاشت می شود .

 

یکی از خواص زنجبیل کمک به هضم غذا های سنگین است که با استفاده آن به صورت مستقیم در غذا باعث بهبود فرایند هضم در دستگاه گوارش انسان می شود ! زنجبیل به دلیل خاصیت تمیزکنندگی قوی کولون و از بین برنده گاز های کولونی باعث افزایش آب و حرکات روده می شود که همه این فرایند ها باعث بهبود شرایط هضم در بدن می شود .

از زنجبیل علاوه بر استفاده های دارویی در صنایع غذایی نیز استفاده می شود که میتوان استفاده آن در صنعت شیرینی پزی و کیک و کلوچه ، استفاده از اسانس زنجبیل در تهیه آب نبات و … و استفاده از روغن زنجبیل در مورد های مختلف صنعتی و دارویی نیز نام برد .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برند های معروف سراسر جهان است ، با خرید از تیم بازرگانی ما بهترین قیمت های بازار را از ما بخواهید ، با خرید مستقیم از واردکننده اصلی ، دست دلالان بازار را از سود این بار کوتاه خواهید کرد.

جهت استعلام قیمت و خرید با شماره های ما در تماس باشید .