اسانس زرشک | خرید اسانس زرشک | فروش اسانس زرشک | قیمت اسانس زرشک
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس زرشک

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس زرشک

اسانس زرشک

اسانس زرشک : زرشک میوه نوعی درختچه کوچک تیغ دار از سرده ی BarBerry است و حدود ۴۵۰ تا ۵۰۰ نوع دارد که ارتفاع آن به طول ۱ تا ۵ متر نیز میرسد ، چوب درخت زرشک قرمز رنگ مایل به قهوه ایست و میوه اش قرمز و کوچک است که مزه ترش و بسیار خوشی دارد ، از ریشه درخت زرشک نیز استفاده های مختلفی می شود و به آن آئر خیس گفته می شود.

فصل شکوفه دهی زرشک در اواخر بهار و ابتدای فصل تابستان است که بوته آن گل هایی زرد رنگ مایل به نارنجی می دهد که در اوایل پاییز رنگ آنها قرمز می شود ، کشور عزیزمان ایران بزرگترین تولید کننده و تامین کننده زرشک در جهان است که اکثر آن در خراسان جنوبی تحت کشت قرار میگیرد اما زرشک بومی کشور های آمریکای شمالی ، آفریقا و اروپاست .

از گیاه زرشک استفاده های مختلفی می شود و صرفا از میوه آن استفاده نمیکنند ، ریشه زرشک که به آن آئرخیس گفته میشود حاوی ماده ای به نام ایزوکوئیولین است که خواص آنتی بیوتیکی دارد و باعث کاهش تورم ، فشار خون و تب میشود و برای ورزشکارانی که مشکل انقباض عضلانی دارند مناسب است .

همینطور که گفتیم استفاده های مختلفی از این گیاه می شود که برگ آن را نیز تحت تاثیر قرار داده و از برگ زرشک برای رفع اسهال های مزمن ، گلودرد و آنژین ، بهبود کیفیت لثه و دندان و همیچنین ویتامین سی بسیار بالایی دارد که آنرا ماده ای مناسب برای استفاده انسان می سازد و در درمان سرماخوردگی دم کرده آن بسیار قوی است .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده و تولید کننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی با کیفیت و خلوص بالا است ، با خرید از ما بهترین هارا از ما بخواهید ! جهت خرید و استعلام قیمت با شماره های ما در تماس باشید .