اسانس زردچوبه | خرید اسانس زردچوبه | فروش اسانس زردچوبه | قیمت اسانس زردچوبه
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس زردچوبه

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس زردچوبه

قیمت روغن زردچوبه

اسانس زردچوبه : زردچوبه ادویه ای خاص است که در اکثر غذاهای ایرانی مورد استفاده قرار میگیرد و به عنوان هم رنگ دهنده غذایی و هم طعم لذت بخشی که به غذا های شما میدهد مورد توجه قرار گرفته است اما زردچوبه جدا از مصرف غذایی دارای خواص دارویی همچون خاصیت ضد التهابی ، کمک به بهبود ورم مفاصل ، فواید عصبی و سلامت قلب و عروقی و … میتوان استناد کرد .

زردچوبه یا به گفتار عامیانه زرچوبه با نام علمی  Curcuma longa نوعی گیاه عطری و ادویه ای است که از خانواده زنجبیل است ، پودر این گیاه به رنگ زرد است که از این رنگ زرد بع علت محتوای کورکومینویید بودن آن است و هزاران سال است که از این ادویه پرکاربرد مخصوصا در غذاهای هندی و پارسی استفاده می شود .

گیاه زردچوبه در مناطق استوایی بارور می شود و دمای معتدل و هوای بارانی را برای رشد هرچه بهتر ترجیح میدهد که آن را مناسب مناطق هند و جنوب اسیا می سازد .زردچوبه از ساقه های زیرزمینی و همچنین ریشه های گیاه زردچوبه بدست می آید که پس از جوشاندن در آب و خشک کردن آن را میسابند که پودر زرد رنگ زرچوبه از آن بدست می آید .

زردچوبه حاوی مواد شیمیایی همچون ۵% اسانس زردچوبه و ۵% ماده اصلی تشکیل دهنده زردچوبه که متشکل از پلی فنلی به نام کورکومین است و همینطور مواد معدنی بسیار زیادی است که باعث تاثیرات بسیار مطلوب بر سلامت انسان می شود ، مهم ترین مواد موجود در زردچوبه ویتامین ب۶ ، ویتامین سی ، آهن و پتاسیم است .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده مستقیم انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از محبوب ترین برند های جهانی با کیفیت است جهت استعلام قیمت و خرید با شماره های شرکت در تماس باشید .