اسانس زردآلو | خرید اسانس زردآلو | فروش اسانس زردآلو | قیمت اسانس زردآلو
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس زردآلو

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس زردآلو

اسانس زردآلو

اسانس زردآلو : درخت زردآلو با درخت کوچک و میوه های خوراکی در دوران پیش تاریخی کشت میشده است که نام علمی آن Prunus armeniaca است و گونه ای از خانواده گل سرخیان است .

میوه زرد آلو طبیعتی سرد و تر دارد که نوع شیرین آن طبع گرم تری دارد ! این میوه دارای مقادیر بالایی قند است که در معده به راحتی هضم می شود ، همچنین منبع غنی از ویتامین هایی همچون آ ، ث ، ب۲ و ب۳ و همچنین مواد معدنی همچون کلسیم ، منیزیم ، فسفسر ، گوگورد ، مس ، آهن ، روی و سرشار از پتاسیم است .

زردآلو خاصیت بازکنندگی مجاری عروق و خاصیت ضد اسپاسمی دارد که آنرا برای ورزشکاران مناسب می سازد ، همچنین میوه زرد آلو نشاط آور است و خاصیت آرامبخشی دارد که آنرا مناسب افرادی می کند که مشکلات قلبی دارند و البته کسانی که درد رماتیسمی دارند به دلیل وجود سالسیلیک اسید باعث بهبود درد مفاصل می شود .

یکی دیگر از مواد موجود در زردآلو بتاکاروتن است که دربین میوه ها بیشترین مقدار بتاکاروتن در زردآلو است و این ماده میتواند پوست را در برابر اشعه های مضر خورشید همچون ماورای بنفش حفاظت کند .

هنگام پوسته پوسته شدن پوست بدن و تغییر رنگ آن ، بدن کمبود بتاکاروتن دارد که با مصرف زردآلو و با دریافت بتاکاروتن داخل آن مانع از ایجاد پینه و خشک شدن پوست می شوید .

هسته زردآلو نیز یکی از موارد مصرفی آن است که دارای خواص و مضرات خاص خود است ، مصرف هسته زردآلو باعث جلوگیری از نفخ می شود اما درون هسته آن ماده سمی سیانور به شکل اسید سیانیدریک وجود دارد که مصرف آن را خطرناک میکند ! اما روغن هسته زرآلو ماده ای مفید است که بسیار مورد مصرف قرار میگیرد .

جهت خرید و استعلام قیمت با شماره های شرکت در تماس باشید ، تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده مستقیم انواع اسانس ها و روغن های تخصصی از برند های معتبر جهانی است !