اسانس ریحان | خرید اسانس ریحان | فروش اسانس ریحان | قیمت اسانس ریحان
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس ریحان

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس ریحان

اسانس ریحان

اسانس ریحان : ریحان نوعی گیاه یک ساله از تیره نعناعیان است که عطر و طعم بسیار فوق العاده ای دارد و در سراسر جهان آن رابه عنوان سبزی معطر میشناسند و در دو نوع سبز و بنفش هست و دانه های آن نیز برای مصارف مختلفی مورد مصرف قرار میگیرد .

تخم ریحان را در نوشیدنی های خنک برای رفع تشنگی شدید و عتش مورد استفاده قرار میدهند که بیشتر در ماه رمضان و روزه داری استفاده می شود و به آن تخم شربتی گفته می شود که بسیار معروف است . تخم شربتی به اشتباه به عنوان چیا خریداری می شود و به دلیل شباهت اشتباه گرفته می شوند .

مصرف ریحان در دوران بارداری به دلیل اثر تحریک کنندگی رحم و ایجاد ضایعه سقط جنین و همچنین اثر موتاژنیک ترکیب در روغن استراگل نباید مصرف شود ، لازم به ذکر است مصرف ریحان در سبزی خوردن به مقدار کم ایرادی ندارد ولی به صورت دمنوش و عرق یا روغن ریحان نباید مورد استفاده قرار بگیرد .

ریحان گیاهی سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی از جمله ویتامین آ ، ب۱ ، ب۲ ، ب ۳ ، ب ۵ ، ث ، کا ، فسفر ، روی و منگنز و … است که مصرف آنرا برای انسان مفید میکند .

همچنین ریحان دارای خواص درمانی از جمله سوءهاضمه ، خستگی ، زنبور گزیدگی ، قولنج ، دلشوره ، تقویت اعصاب ، دفع ترشحات مبهل ، بهبود مشکل ترش کردن معده ، بهبود سردرد های عصبی و میگرنی ، بواسیر و … می شود که آنرا گیاهی مناسب برای استفاده در طب های سنتی ایرانی و چینی می نماید .

تیم بازرگانی آرگان اویلا وارد کنند انواع روغن ها و اسانس های تخصصی از جمله اسانس ریحان از برند های معتبر جهانی می باشد ! برای خرید و استعلام قیمت با شماره های ما در تماس باشید .