اسانس رز | خرید اسانس رز | فروش اسانس رز | قیمت اسانس رز
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس رز

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس رز

اسانس گل رز

اسانس رز : رز ، محمدی یا گل سرخ نام ردهای از تیره گل سرخ است که دارای گونه های متعدد است و تعداد آنها به ۱۵۰ نیز میرسد ، گل رز خودرو بومی نواحی شمالی کره زمین است و تا بحال گزارشی مبنی بر رویش گل رز در نواحی جنوبی دریافت نشده است . این گیاه در ایران به خوبی رشد میکند و در اکثر مناطق دیگر خاورمیانه و حتی اروپا و روسیه به فراوانی میتوان آنرا یافت .

بیشترین تولید گل زر برای مصارف صنعتی در کشور های ترکیه ، فرانسه و بلغارستان انجام می شود و در سه گروه ، رز های خودرو ، رزهای باغی قدیمی و جدید دسته بندی می شوند و پرورش دهنده های متفاوت انواع مختلف رز را پرورش میدهند که تعداد آنها به ۲۰ هزار رقم نیز میرسد و هر ساله مدل های جدیدی نیز به بازار ارائه می دهند .

پرورش رز به منظور استفاده های گل آن در صنایع عطر سازی ، فراوری چای ، لیکور ، روغن گل سرخ ، مربا و بسیاری از مواد خوراکی و صنعتی دیگر است ، بوی گل رز آرامش دهنده اعصاب است و باعث خواب بهتر در افرادی که مشکل اعصاب دارند و یا از بی خوابی رنج میبرند می شود به همین دلیل در صنایع عطر درمانی از گل رز استفاده می شود ! اسانس رز یکی از گران ترین اسانس های بازار جهانی است و هر گرم آن معادل یک گرم طلا ارزش گذاری می شود .

همچنین اسانس گل سرخ یا همان رز به ملکه اسانس ها مشهور است و از هر ۱۰۰ کیلوگرم گل رز فقط ۳ تا ۸ گرم اسانس میتوان استخراج کرد ! اسانس گل رز باعث ایجاد حس مثبت اندیشی در افراد می شود و همینطور جریان خون را تحریک میکند و باعث ایجاد آرامش روانی در افراد میشود .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس ها از برند های معتبر جهانی است ، با خرید از تیم ما بهترین قیمت های بازار را از ما بخواهید ! جهت خرید و استعلام قیمت با شماره های شرکت در تماس باشید

 

تگ ها :