اسانس ردبول | خرید اسانس ردبول | فروش اسانس ردبول | قیمت اسانس ردبول
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس ردبول

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس ردبول

اسانس ردبول

اسانس ردبول : ردبول نام نوشابه انرژی زا و یک برند خاص است که به معنای گاو نر قرمز (Red Bull)  است و در حال حاظر دارای محبوبیت جهانی شده است و طبق آمار بدست آمده برند رد بود موفق به فروش سه ملیارد قوطی در سال ۲۰۰۷در سراسر جهان شده است  .

نوشابه ردبول حاوی ویتامین های ب کمپلکس است که برای کنترل فعالیت های بدن نیاز است و مقادیر بیشتر آن به راحتی دفع می شود ، کافئین یکی دیگر از مواد داخل نوشابه رد بول است که باعث تحریک گردش خون می شود و افراد را سرحال می کند ! مقدار کافئین هر قوطی ردبول برابر یک فنجان قهوه فیلتر شده است .

کربوهیدارت ها به مقدار ۱۱۲٫۵ کیلوکالری در هر قوطی و به شکل ساکاروز و گلوکز در نوشیدنی ردبول موجود است ، گلوکورونولاکتون که از ترکیب لاکتور و گلوکز تهیه شده و باعث سرعت بخشیدن به فرایند تجدید قوای بدن و رساندن قند به سراسر بدن بعد از تمرین های فیزیکی شدید و یا فعالیت های ذهنی سنگین موجب ریکاوری سریع تر می شود .

تورین به عنوان یک انتقال دهنده عصبی در نوشابه رد بود وجود داد و آمینو اسیدی است که به صورت طبیعی در بدن انسان وجود داد و دارای خاصیت دفع سموم از بدن انسان می شود ، سیترات سدیم ماده بیس اصلی نگهدارنده در نوشابه های ردبول است که به تبدیل گلوکز به لاکتات کمک میکند .

ردبول در ایران بسیار پر طرفدار است ولی به تازگی رئیس سازمان غذا و دارو آنرا غیر بهداشتی و غیر شرعی دانسته است و مصرف این نوشابه را حرام اعلام کرده است و دلیل آن شایعات مبنی بر وجود اسپرم گاو در نوشابه های انرژی زا است که واقعیت چیز دیگری است .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از جمله اسانس ردبول است که شما میتوانید با خرید از ما بهترین قیمت هارا از ما بخواهید .