اسانس رازیانه | خرید اسانس رازیانه | فروش اسانس رازیانه | قیمت اسانس رازیانه
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس رازیانه

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس رازیانه

اسانس رازیانه

اسانس رازیانه : رازیانه گیاهی گدار با طبع گرم و خشک و تیره گیاهان چتری و راسته آپیالس هاست که سرشار از ترکیبات مشابه به هورمون های زنانه ( استروژن ) – ( فیتواستروژن ) است و بومی جنوب غربی آسیا و جنوب اروپا بخصوص مدیترانه است.

رازیانه تازه دارای مقادیر بالایی از ویتامین های سی ، آ ، ب۶ و ویتامین کا است و حاوی مقادیر بسیار بالایی از فیبر و مواد معدنی همچون آهن ، کلسیم ، سلنیوم و … است که آنرا در جدول ارزش غذایی مورد توجه قرار میدهد .

رازیانه فواید مختلفی برای سلامت انسان به همراه دارد از جمله : افزایش شیر مادر ، درمان جوش و آکنه صورت ، درمان درد معده ، درمان کم خونی ، درمان گلو درد و … است و در طب های قدیمی ایرانی و چینی به صورت متداول از رازیانه استفاده می شده است .

رازیانه به صورت های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد که معروف ترین آن استفاده به عنوان دمنوش رازیانه است و دیگر اشکال آن از جمله روغن رازیانه ، عرق رازیانه ، اسانس رازیانه و حتی ماست پوست و موی رازیانه مورد استفاده قرار میگیرد و به لیل ویتامین های بالا و تغذیه پوست و مو بسیار مورد توجه است .

رازیانه در هر ۱۰۰ گرم از خود ، ۳۱ گرم کالری ، ۰٫۲ گرم چربی ، ۳٫۱ گرم فیبر ، ۷ گرم کربوهیدرات و ۱٫۲گرم پروتئین دارد و منبع عالی از فیبر است .

رازیانه ممکن است عوارض جانبی آلرژیک برای برخی از افراد حساس ایجاد کند همچنین به دلیل پتاسیم بالا افرادی که مشکلات کلیوی دارند باید در مصرف آن احتیاط کنند ! رازیانه به دلیل دارای بودن مقادیر بالایی از ترکیبات مشابه هورمون های زنانه ( فیتواستروژن ها ) خطر ابتلا به سقط جنین را افزایش دهد و مادران باردار باید از مصرف رازیانه خودداری کنند .

تیم بازرگانی آرگان اویلا وارد کننده مستقیم انواع روغن ها و اسانس های تخصصی از برند های معتبر جهانی است ، جهت خرید و استعلام قیمت با شماره های ما در تماس باشید .