اسانس دود | خرید اسانس دود | فروش اسانس دود | قیمت اسانس دود
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس دود

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس دود

اسانس دود

اسانس دود : دود واژه ای فارسی و به معینا : ذرات ابری شکل حاصل شده از سوختن و احتراق مواد از جمله سوخت ها گفته می شود .  دود حاوی مواد و ذرات معلق در هواست که شامل مواد اولیه ماده مشتعل شده است .

مطالعات پزشکی بر روی دود :

استشمام بوی دود به طور کلی برای انسان زیان آور است و نوع آن مهم نیست ، دود میتواند سلامت ریه ، قلب ، چشم و دیگر ارگان های بدن را تحت تاثیر قرار دهد و در دراز مدت باعث بیماری پوکی استخوان می شود .

با توجه به این آسیب ها به بدن ، برخی دود های مواد خاص درمانی نیز دارند و در طب های قدیمی ایرانی و چینی مورد استفاده قرار میگرفته اند . یکی از این دود ها دود اسپند است که برای خاصیت ضد میکروبی مورد استفاده قرار میگرفته است و همین طور دود متساعد شده از سوزاندن پشگل الاغ ماده ( عنبر نسارا ) برای درمان برخی بیماری های عفونی ، سینوزیت ، سرماخوردگی تا اگزما مورد مصرف همگان است .

فروش و استعلام قیمت :

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و همچنین اسانس های پودری و روغنی از جمله اسانس دود از برند های معتبر در سراسر جهان است ، برای خرید و همینطور استعلام قیمت با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید .

واردات مستقیم باعث شده دست دلالان از سود این بار کوتاه باشد و مصرف کننده بهترین قیمت ممکنه را از تیم ما دریافت کند ! منتظر تماس شما هستیم …