اسانس درمنه | خرید اسانس درمنه | فروش اسانس درمنه | قیمت اسانس درمنه
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس درمنه

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس درمنه

اسانس درمنه

اسانس درمنه : درمنه درختچه ای بوته ای شکل و خودرو از خانواده درختان کاسنی است که خاصیت های دارویی فراوانی دارد و همینطور برگ و گل این گیاه دارای عطر مخصوص خود است . ساقه و قسمت های چوبی در گیاه درمنه با محافظ کرک مانند سفیدی پوشیده شده است .

گیاه درمنه کوتاه قد است و از ۱۵ سانت الی نهایتا یک و نیم متر در انواع مختلف و نژاد های متنوع آن میرسد ، بعضی از گونه های درمنه مانند بوته ها روی زمین افراشته می شوند و برخی از آنها با ساقه های چوبی بلند رشد میکنند . گل گیاه درمنه تلخ مزه و بویی بسیار مطلوب دارد که هم در نواحی صحرایی و هم نواحی کوهستانی رشد میکند .

طبع گیاه درمنه گرم و خشک است و در مناطق گرم بار دهی آن مطلوب تر است و بومی آسیا است ولی امروزه به دلیل خواص درمانی متعدد آن را در سراسر جهان مورد کشت تخصصی قرار میدهند .

 در برخی از نواحی از درمنه برای دفع کرم استفاده می شود علاوه بر خاصیت دفع کرم ، خاصیت ضد نفخ ، سرفه و سردرد ، حشره کشی ، ضد عفونی کننده و … نیز دارد که آن را محبوب میکند .

اسانس درمنه دارای اثر کرم کشی بسیار ضعیفی است که بر روی کرم های کاندیدا آلبیکنس بسیار زیاد بوده و تحقیقات فراوانی بر روی آن انجام گردیده است .

اسانس درمنه با مسدود سازی کانال های کلسیم که دارای اثرات آنتی اسپاسمودیک است باعث گشاد شدن رگ ها می شود و پس از ورود به سیستم اکسیژن رسانی بدن توسط اکسیژن در بدن به لاکتون تبدیل و باعث تاثیر بر سیستم کلیوی و ادرار آوری می شود .

اسانس درمنه دارای خاصیت دارویی است که باعث جلوگیری از رشد قارچ ها از جمله قارچ درماتوفیتی ، میکروسپورم کانیس ، منتاگروفاتیس و …  می شود و باعث جلوگیری از رشد باکتری ها و مهار بوی بد بدن می شود .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن ها  و اسانس های پودر و روغنی است که با خرید از ما بهترین قیمت های بازار را دریافت خواهید کرد . جهت خرید استعلام قیمت با شماره های شرکت در تماس باشید.