اسانس دارچین | خرید اسانس دارچین | فروش اسانس دارچین | قیمت اسانس دارچین
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی

اسانس دارچین

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس دارچین

اسانس دارچین

اسانس دارچین : دارچین پوست درخت دارچین که رنگ آن قوه ای و درخت آن همیشه سبز است و  گل هایی به رنگ زرد مایل به سفید دارد و بومی سریلانکا است و بهترین نوع آن دارچین سیلانی است .

دارچین نوعی ادویه خوشبو است که در برخی از غذا های ایرانی و آسیایی مورد استفاده قرار میگیرد و خواص دارویی نیز دارد .

ارتفاع درخت دارچین به ۵ تا ۷ متر میرسد که از تمام قسمت های درخت بوی مطلوب دارچین را میتوان احساس کرد ، گل های درخت دارچین بین بهمن ماه تا فروردین روییده می شوند و رنگ آنها سفید است .

در قدیم الایام از دارچین به عنوان درمانی جهت درد و ورم مفاصل ، سرفه و گلو درد استفاده میشده است و همینطور در عصر جدید بر روی دارچین تحقیقات بسیاری انجام شده که نشان دهنده خواص فراوان آن می باشد .

دارچین در اکثر کشور ها به عنوان ادویه ، چاشنی غذا و در شیرینی ها به عنوان طعم دهنده مورد استفاده قرار میگیرند ، در ایران در صنایع مختلفی از جمله قنادی به صورت عصاره و اسانس دارچین ، روغن دارچین و پودر دارچین مورد استفاده قرار میگیرد و در تزئین شله زرد و حلیم مورد استفاده است .

دارچین با طبع بسیار گرم موجب می شود که مصرف آن برای همه افراد یکسان نباشد و برخی محقیقن عقیده بر این دارند که بین ۲ تا ۴ گرم در روز میتواند مفید باشد و برخی دیگر بین ۱ تا ۶ گرم در روز ! ولی این را همیشه در نظر داشته باشید که مصرف بیش از حد دارچین موجب مسمومیت می شود .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع اسانس و روغن های تخصصی از با کیفیت ترین برند های معروف در سراسر دنیا است شما با خرید از ما بدون واسطه بهترین قیمت ها را دریافت کنید ! جهت استعلام قیمت و خرید با شماره های شرکت در تماس باشید .