اسانس خیار | خرید اسانس خیار | فروش اسانس خیار | قیمت اسانس خیار
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس خیار

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس خیار

خرید اسانس خیار

اسانس خیار : خیار میوه از بسیار با خاصیت از تیره کدوییان است و از خانواده کدو های قلیایی که ساقه آن بالا رونده و میوه خیار از آن آویزان میشود ، هم میوه خیار هم ساقه آن به صورت خوراکی مورد استفاده قرار میگیرد !

خیار سه نوع دارد خیار مجلسی ، خیار مناسب خیار شور و خیار بی دانه گلخانه ای که هرکدام برای مصارف متفاوتی مورد استفاده قرار میگیرند ، خیار تقریبا در تمامی نقاط جهان قابلیت کشت ، رشد و باردهی دارد ولی اصل و بومیت این گیاه از آسیای جنوبی از جمله هند ، پاکستان و افغانستان است .

خیار میوه ای خاص است که در بسیاری از موارد مورد استفاده قرار میگیرد مانند مصرف مستقیم به عنوان میوه ای خوش طعم و خوش عطر ولی به طور غیر مستقیم در برخی از موارد به کار میرود .

از بوی خیار به عنوان محرک جنسی در خانم ها میتوان استفاده کرد و طبق تحقیقات بوی خیار میتواند تا ۱۳ درصد سطح خون واژینال را بیشتر کند و کمک میکند رابطه جنسی قوی تر و بهتری داشته باشید ، در برخی از موارد از اسانس خیار استفاده می شود که میتواند کمک کننده باشد .

همچنین بوی خیار باعث آرامش اعصاب می شود ، برای کسانی که از مشکل اعصاب رنج می برند استفاده از خیار و بو کردن آن بسیار تاثیر گذار است در برخی موارد مخلوص آن با گلاب و لیمو باعث آرامش عمیق در افراد می شود و میتواند باعث فروکش عصبانیت در افراد شود به دلیل آرام بخشی خیار ، اسانس خیار مورد توجه قرار گرفته است .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع اسانس ها و روغن های تخصصی از جمله روغن بذر خیار است که شما میتوانید با خرید از ما بدون واسطه خرید کنید و بهترین قیمت هارا از ما بخواهید ! جهت استغلام قیمت و خرید با شماره های شرکت در تماس باشید …