اسانس خردل | خرید اسانس خردل | فروش اسانس خردل | قیمت اسانس خردل
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس خردل

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس خردل

اسانس خردل

اسانس خردل : خردل گیاهی است که از آن ادویه خردل ساخته می شود . برای تهیه چاشنی خردل ، دانه های خردل را با آب و نمک و آب لیمو و بقیه مواد از جمله طعم دهنده ها و چاشنی های دیگر مخلوط میکنند یا سس یا خمیر خردل بدست بیاید .

خردل در مدل های مختلفی وجود دارد ولی اغلب آن تند است و رن آن از زرد روشن تا قهوه ای سوخته قابل تغییر است ، خردل های مختلفی در سراسر جهان وجود دارد و نسبت به طبع مردمان آنجا تغییر و تحول هایی داشته است .

در خردل انگلیسی از سرکه استفاده نمی شود درحالی که در خردل فرانسوی سرکه مورد استفاده است و طعم آن لطیف تر است ! همینطور مدل های مختلف خردل خانگی ساخته می شود که عطر و طعم آنها به مراتب تند تر و قوی تر است .

خردل به علت خواص ضد باکتریایی نیاز به نگهداری در یخچال ندارد ! اما اگر خارج از یخچال و در ظرف شفاف نگهداری شود طعم و تندی خود را به سرعت از دست می دهد پس بهتر است سس خردل را درون یخچال و با طروف تیره نگهداری کرد .

اسانس خردل در مواد بسیار زیادی مورد استفاده است از جمله ساندویج ، همبرگر و معروف ترین آن هات داگ است همینطور از روغن خردل برای بهبود سیستم قلبی و عروقی ، کمک به رشد مو ، بهبود گردش خون ، درمان بیماری های دهان ، دندان و لثه و دارای خواص ضد قارچی و ضد باکتریایی است .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع اسانس و روغن های تخصصی است که شما میتوانید با خرید از ما بدون واسطه محصول با کیفیت و اصلی خود را دریافت کنید ! جهت استعلام قیمت و خرید با شماره های شرکت در تماس باشید .