اسانس جو | خرید اسانس جو | فروش اسانس جو | قیمت اسانس جو
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس جو

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس جو

اسانس جو

اسانس جو : جو یکی از پر مصرف ترین غلات مورد استفاده انسان است که با نام علمی Hordeum vulgare شناخته می شود این محصول از خانوده گندمیان است و کشت جو همزمان با گندم به صورت اهلی انجام می شده و استفاده های مختلف خوراکی از آن انجام می شود .

خاستگاه اصلی این گیاه کشور اتیوپی و آسیای جنوب شرقی است اما این تنها یک حدس و گمان است و اطلاعات دقیقی از آن در دسترس نیست ! بیشترین کشت این گیاه به صورت دیمی ( آب باران ) در رشته کوه های زاگرس انجام می شده است و اهلی کردن این گیاه به ۵۰۰۰ سال پیش از میلاد مسیح برمیگردد که غار نشینان از این گیاه استفاده خوراکی می کرده اند .

دیگر محصولات ما : فروش روغن خراطین

به دلیل سازگاری گیاه جو با شرایط اقلیمی و آب و هوایی سخت میتوان این گیاه را به خوبی پرورش داد ، در کشور عزیزمان ایران بعد از گندم ، جو بیشترین سطح زیر کشت را از آن خود کرده است و دلیل عمده آن سازگاری با آب و هوای گرم و خشک و همچنین نیاز آبی بسیار اندک است .

از جو در تهیه انواع نوشیدنی های الکلی و غیر الکی استفاده می شود که باعث پرخاصیت تر شدن نوشیدنی می شود ، نمونه معروف استفاده از جو در نوشیدنی های ماءالشعیر و همچنین آب جو است که برای خون سازی ، درمان نقرس ، درمان سل ، بهبود کیفیت پوست ، سنگ شکنی کلیه و سنگ مثانه است .

فروش اسانس جو :

تیم بازرگانی آرگان اویلا وارد کننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان به صورت مستقیم و اختصاصی از برترین برند های موجود در سراسر بدون دخالت واسطه است ، جهت مشاوره رایگان ، خرید محصول و استعلام قیمت دیگر محصولات با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید .