اسانس بومادران | خرید و قیمت اسانس بومادران | خواص اسانس بومادران
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس بومادران

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس بومادران

خرید اسانس بومادران

اسانس بومادران : بومادران گیاهی از تیره گل ستاره ای هاست که به صورت علفی و یک ساله رشد میکند ، غالبا به صورت علف در کناره مزارع و باغ ها رشد می کند اما به دلیل خواص دارویی متعددی که این گیاه دارد به صورت تخصصی در دشت های مرتفع و گلخانه های صنعتی مورد کشت قرار میگیرد تا در بازار به عنوان داروی گیاهی به فروش برسد .

گیاه بومادران میتواند تا یک متر نیز شد کند که با تنه سبز رنگ و پرز دار با گل های مجتمعی است و رنگ گل های مختلفی از سفید ، زرد و صورتی دارد که بوی بسیار خاصی دارد و  اسانس بومادران از گل های این گیاه گرفته می شود .

دیگر محصولات ما : روغن براهمی

محصولات زیادی از این گیاه طبی بدست می آید که شامل عصاره ، اسانس ، روغن بومادران ، چای ، لوسیون ، کپسول ، دهانشویه ها و دیگر محصولات بهداشتی می شود که آن هم به دلیل خواص ضد التهابی بسیار قوی این گیاه است ،همچنین به دلیل خواص متعدد نیز فروش این محصول به صورت خشک در عطاری ها بسیار بالا است .

 

خواص  بومادران :

اسانس این گیاه با روش تبخیری (OTTO) بدست می آید که برای درمان بسیاری از امراض مناسب است ، درمان مشکلات گوارشی نظیر زخم معده ، رفع بواسیر ، ضد نفخ ، صفرا آور ، تقویت کننده معده است ! استفاده از برگ و ساقه گیاه بومادران به صورت تازه برای درمان درد های دندان و بهبود عفونت نیز میتواند بسیار تاثیر گذار باشد .

 

فروش اسانس بومادران :

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان با بهترین قیمت به صورت مستقیم است ، جهت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید با مشاوران بازرگانی آرگان اویلا در تماس باشید .

 

تگ ها :