اسانس به | خرید اسانس به | فروش اسانس میوه به | قیمت اسانس میوه به
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس به

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس به

اسانس به

اسانس به : به میوه ای سرشار از مواد آهکی ، تانن و ویتامین هاست ! از این میوه بیشتر به عنوان مربا استفاده میشود و به دلیل خواص درمانی آن از جمله درمان اسهال خونی و تقویت معده به عنوان چای و دمنوش مورد استفاده قرار میگیرد یا به صورت میوه خورده می شود .

از دمنوش و چای دانه های این میوه در درمان گلو درد ، عفونت شدید گلو ، تقویت اعمال دستگاه گوارش ، سرفه ، تقویت مخاط و … استفاده میشود و تاثیر بسزایی دارد .

این میوه به دلیل عطر و طعم بسیار عالی در بسیاری از مواد خوراکی از قبیل مربا ، مارمالاد ، کمپوت و سالاد ها مورد استفاده قرار میگیرد .

از به ، به روش های مختلف میتوان استفاده کرد ! میتوان آنرا خشک نمود و به صوت میوه خشک (مانند زردآلو و هلو ) مورد استفاده قرار داد یا میتوان آن را در خورشت ها استفاده کرد که معروف ترین آنها خورشت به است و یا به صورت کمپوت پخته و نگهداری کرد .

میوه به دارای انواع گوناگونی است ولی تنها ۲ مورد از آنها مورد توجه در مصارف عادی و روزانه است که یکی آنها به عطری و دیگری به آناناسی است .

تابحال گزارشی مبنی بر حساسیت زا بودن هیچ گونه از نژاد های میوه به گزارش نشده است ، بنابر این مصرف آن کاملا هیچ گونه مشکلی از نظر سلامت ندارد ! در برخی موارد استفاده از به تازه مقدور نیست یا در صنایع مربا سازی نیازمند عطر و طعم قوی تر به هستیم که به سراغ اسانس به میرویم و از بهترین کیفیت محصول رضایتمند خواهیم شد .

در اکثر صنایع مربا ، مارمالاد و کمپوت از انسانس به استفاده می شود ، تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده مستقیم اسانس به است و آمادگی خود را جهت همکاری با شرکت ها اعلام می نماید !

جهت خرید اسانس با شماره های شرکت در تماس باشید ما به شمابهترین ها را پیشنهاد خواهیم کرد .