اسانس بلوبری | خرید اسانس بلوبری | فروش اسانس بلوبری | قیمت اسانس بلوبری
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس بلوبری

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس بلوبری

اسانس بلوبری

اسانس بلوبری : بلوبری یا توت آبی که با نام زغال اخته آبی نیز شناخته شده است گیاهی از سرده توت هاست که بومی کشور های آمریکای شمالی است ، به دلیل اینکه گل های این گیاه به صورت ستاره پنج پر است برای سرخ پوستان آمریکایی به عنوان میوه ای مقدس مورد توجه است ! امروزه آمریکا بزرگ ترین تولید کننده زغال اخته آبی در کل دنیا است که حدود ۹۰ درصد تولید را به خود اختصاص داده است .

خواص بلوبری :

یکی از قوی ترین آنتی اکسیدان های موجود در طبیعت است ، این آنتی اکسیدان ها با رادیکال های آزاد مقابله کرده و از بروز تومور ها و سرطان ها میتواند جلوگیری کند ! در زمان هایی که فرد دچار سرطان یا مشکلات مشابه شده است نیز میتوان از این میوه به اسطلاح سوپر فود بهره برد و از رشد سلول های سرطانی جلوگیری کرده و آنهارا سرکوب کند .

 

استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی که در آنها از بلوبری استفاده شده است میتواند به سلامت پوست شما بسیار کمک کند زیرا این میوه با افزایش تولید کلاژن باعث کاهش چین و چروک و همینطور کاهش افتادگی پوست می شود ، همچنین دارای خاصیت های ضد التهابی قوی است که میتواند به درمان جوش های دوران جوانی و همچنین آکنه های برجای مانده کمک کند .

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان

وجود مقادیر بسیار بالای ویتامین ها ، مواد معدنی و فیبر موجب شده تا این میوه به عنوان میوه رژیمی مورد استقبال قرار گیرد و برای ورزشکاران بسیار مناسب است ، استفاده بلوبری موجب فعال سازی ژنوم های چربی سوزی می شود .

 

فروش اسانس بلوبری :

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان به صورت مستقیم است ، جهت خرید با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید .