اسانس باریجه | خرید اسانس باریجه | فروش اسانس باریجه | قیمت اسانس باریجه
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس باریجه

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس باریجه

اسانس باریجه

اسانس باریجه : باریجه یا بالنبو اولئوگم گیاهی علفی است که خود رو است در مناطق مختلفی می روید ، به دلیل کمبودن این گیاه چیدن آن جرم محسوب میشود و اگر بدنه آن زخمی شود شیره سفید رنگی از آن خارج می شود که در مصارف دارویی و پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد .

باریجه بسیار شبیه به گیاه آنغوزه است و طبع بسیار گرمی دارد که آن را برای درمان سنگ کلیه دارویی مناسب میسازد ، همچنین در خارج کردن جنین مرده از رحم مادر میتوان از باریجه استفاده کرد !

این گیاه در مناطق کوهستانی مرکزی و شمال شرق ایران میروید و در استان تهران ، دماوند ، کرمانشاه ، دماوند در ارتفاعات بالای ۲۰۰۰ متر از سطح دریا بیشتر درصد رشد را دارد .

شیره گیری از گیاه باریجه بسیار معمول است زیرا از ان در صنایع دارویی استفاده میکنند ، فصل انجام شیره گیری باریجه اواخر بهار تا اوایل تابستان است و با زخمی کردن ریشه گیاه شیره از آن خارج میشود که سفید رنگ است و با گذشت زمان رنگ آن زرد و درنهایت به قرمز تغییر میکند .

باریجه دارای ۹٫۵ درصد اسانس، ۶۳٫۵ درصد رزین و ۲۷ درصد صمغ است که به شدت آتش زا است .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده مستقیم اسانس باریجه است و شما میتوانید جهت خرید با شماره های ما در تماس باشید ، خرید از بازرگانی اصلی واردکننده باعث میشود بهترین قیمت را به شما پیشنهاد کنیم و محصول درجه یک تحویل شما گردد .