اسانس بادام | خرید اسانس بادام | فروش اسانس بادام | قیمت اسانس بادام
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس بادام

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس بادام

اسانس بادام

اسانس بادام : بادام از دسته آجیل ها مانند گردو و پسته است که در کشور عزیزمان ایران در مصارف بسیار زیادی مورد توجه قرار گرفته است، برخی از این موارد استفاده از اسانس بادام در شامپو ، اسکراب ها ، محصولات زیبایی و … است که با آنها اشنا هستید .

بادام در دو طعم شیرین و تلخ وجود دارد که عطر آنها نیز با یکدیگر متفاوت است و مصارف مختلفی دارد .

بادام بیشتر به صورت خوراکی مصرف میشود ولی از نوع تلخ آن روغن بادام گرفته می شود که در صنایع زیبایی ، دارویی و … مصرف بیشتری دارد .

استفاده از بادام باعث کاهش استرس و اظطراب در افراد می شود و همچنین زنان هندی برای زیبایی مو های خود از روغن بادام استفادهمیکنند .

بادام حاوی مقدار زیادی ویتامین E ،اهن ، فسفر ، منیزیم ، کلسیم و دیگر مواد معدنی است که میتواند به بدن شما درشرایط مختلف کمک کند .

از بادام به عنوان میان وعده میتوان استفاده کرد و دلیل آن این است که سرشار از ویتامین ها و املاح معدنی مختلف است و همچنین کالری آن پایین است و باعث جذب بهتر دیگر مواد در بدن می شود .

از بادام به دلیل طعم و عطر خوبی که دارد در بسیار از موارد استفاده می شود اما از اسانس بادام بیشتر در صنایع شامپو سازی ، زیبایی و … مورد استفاده قرار میگیرد.

جهت خرید اسانس بادام با شماره های شرکت در تماس باشید ، بازرگانی آرگان اویلا واردکننده مستقیم انواع اسانس و روغن های تخصصی است و بهترین قیمت ها را به شما ارائه خواهد کرد.